shutterstock_136008317_prev

Dodano 26 Sierpień 2016 Do Aktualności, Wyróżnione

Zobaczmy się na #SOSUEurope

Od 2011 roku Sourcing Summit Europe zrzesza praktyków i ekspertów w dziedzinie pozyskiwania talentów, by przez dwa dni wspólnie poszukiwać odpowiedzi na wyzwania, z jakimi mierzy się branża HR. W tym roku możecie do nich dołączyć.

Rokrocznie jednym z głównych założeń konferencji jest dzielenie się innowacyjnymi pomysłami i wymiana doświadczeń dotyczących najlepszych sposobów poszukiwania kandydatów. W tym roku organizatorzy postanowili pójść o krok dalej i cały dzień poświęcić na Sourcing Hackaton – unikatowe w branży wydarzenie, które połączy prelegentów i uczestników w tworzeniu najbardziej efektywnych rozwiązań. Poprzedzający konferencję #SOSUHACK przeznaczony jest zarówno dla fanów nowych technologii i narzędzi rekrutacyjnych, jak i wszystkich zainteresowanych skutecznymi działaniami w branży HR.

Pierwszego dnia konferencji spotkamy się z Glenem Catheyem, światowym ekspertem w dziedzinie pozyskiwania talentów. Glen wprowadzi słuchaczy w koncepcję „human hacking” – opracowanej przez niego metodologii, która kładzie nacisk na rolę człowieka w procesie rekrutacji. Cathey podzieli się z odbiorcami również swoją „sekretną bronią” zwaną ‘activity blocking’, która drastycznie zwiększa skuteczność tradycyjnych działań sourcingowych. Tego dnia będzie też okazja, by posłuchać ekspertów z Microsoftu, Amazona czy Randstad Sourceright.

Tematyka prelekcji prezentowanych drugiego dnia konferencji będzie koncentrować się wokół przyszłości sourcingu. Poznamy trendy, które w najbliższym czasie mają szansę zrewolucjonizować branżę i rzucić nowe światło na dotychczasowe praktyki. Zastanowimy się nad tym, jak wykorzystać do pozyskiwania talentów narzędzia online, persony kandydatów czy technikę grow hacking. Swoimi case studies podzielą się między innymi przedstawiciele VimpelCom i Boehringera.

Jako partner konferencji mamy dla naszych czytelników specjalną zniżkę. Aby dowiedzieć się, jak ją otrzymać, zapisz się do naszego newslettera. Informację na ten temat prześlemy w poniedziałek.

Do zobaczenia w Amsterdamie!

Tagi : , , , ,