UNLEASH_promo_AMS_2018

Dodano 11 czerwca 2018 Do Aktualności

Znamy pierwszych prelegentów UNLEASH w Amsterdamie

W dniach 23-24 października 2018 r. UNLEASH wraca do Amsterdamu, gdzie odbędzie się ostatnie wydarzenie tegorocznego cyklu.

Pierwszymi prelegentami jesiennej edycji UNLEASH (wcześniej HR Tech World) zostali Esther Perel, autorka i znana psychoterapeutka, oraz Matthieu Ricard, francuski pisarz, mnich i humanitarysta.

Esther Perel, która swoim podcastami z serii „Od czego powinniśmy zacząć?” odmieniła życie milionów  par, w swoim wystąpieniu pt. „Od czego powinniśmy zacząć? Przyszłość miejsc pracy: jak dobre relacje wspierają well-being i osiąganie sukcesów” powie o tym, jak zazdrość, zdrada i gorycz mogą sabotować rozwój biznesu, szukając analogii do sytuacji małżeńskich. Poza podcastami Perel prowadzi również prywatną praktykę w Nowym Jorku i pracuje na całym świecie jako konsultant dla firm z listy Fortune 500. Jest również uznanym mówcą konferencji TED i autorką bestsellerowych książek.

Matthieu Ricard jest przez wielu określany mianem najszczęśliwszej osoby na świecie. Mieszkający od 45 lat w Himalajach Ricard jest mówcą podczas najważniejszych światowych wydarzeń, takich jak Forum Ekonomiczne w Davos, forum Organizacji Narodów Zjednoczonych, a także konferencji TED, podczas których mówi o szczęściu i altruizmie. Jako naukowiec i buddyjski mnich jest aktywnym uczestnikiem dialogu pomiędzy światami wschodu i zachodu, a także autorem wielu badań naukowych poświęconych wpływowi medytacji na funkcjonowanie ludzkiego mózgu. Jego – zamykające konferencję – wystąpienie będzie poświęcone m.in. szczęściu i oparte na wynikach jego badań.

Więcej informacji nt. konferencji: http://www.unleashgroup.io/amsterdam/index

UNLEASH (wcześniej HR Tech World) to cykl konferencji poświęconych przyszłości pracy i technologiom HR. Każdego roku, na dwóch kontynentach odbywają się trzy wydarzenia (w Londynie, Las Vegas i Amsterdamie), które łączą najlepszych specjalistów, prelegentów i dostawców usług branżowych, tworząc platformę do wymiany najlepszych praktyk, wiedzy i doświadczeń. EmployerBranding.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Tagi : , , , ,