ABSL Diamonds_laureaci

Dodano 22 marca 2017 Do Aktualności, Wyróżnione

Znamy liderów sektora nowoczesnych usług dla biznesu

Podczas wczorajszej gali w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej międzynarodowe jury wyłoniło zwycięzców drugiej edycji ABSL Diamonds Awards. Reprezentanci sektora nowoczesnych usług biznesowych – branży, która w Polsce daje zatrudnienie ponad 200 tysiącom osób – rywalizowali w siedmiu kategoriach. Wiemy już, kim są najlepsi z najlepszych.

Misją ABSL Diamonds jest nagrodzenie projektów i stojących za ich realizacją zespołów osób, które wyznaczają nowe standardy i kierunki rozwoju jednego z najbardziej dynamicznych sektorów pol-skiej gospodarki. To już druga edycja niekomercyjnego konkursu skierowanego do wszystkich podmiotów sektora nowoczesnych usług dla biznesu (centra BPO, SSC, IT, R&D) – zarówno z kapitałem polskim, jak i zagranicznym. Nowością drugiej edycji jest przyjęcie rozróżnienia – ze względu na skalę prowadzonych w Polsce operacji – na firmy większe (Lions) oraz mniejsze (Tigers). Spośród setki zgłoszonych projektów jurorzy wyłonili zwycięzców w każdej z siedmiu konkursowych kategorii:

1. Business Leader in BusineSs Excellence – Accenture Operations Poland oraz DFDS Poland

2. Business Leader in Customer Experience – Geoban SA oraz Tate & Lyle

3. Business Game Changer – Procter & Gamble Polska oraz FILTTR

4. Business Leader in Vibrant Workplace – Cisco Systems oraz Schneider Electric

5. Business Leader in Employer Branding – Roche oraz Euroclear

6. Business Leader in CSR – Capgemini Polska oraz XL Catlin Polska

7. Business Leader in Talent Development & Education (jedyna kategoria, w której rywalizowały wyłącznie Lions) – Accenture Operations Poland

Organizatorem konkursu jest Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) – największa w Europie Środkowo-Wschodniej organizacja zrzeszająca firmy sektora nowoczesnych usług biznes-owych, reprezentująca niemal 200 podmiotów tej branży w Polsce. Jury drugiej edycji ABSL Diamonds nie miało lekkiego zadania – wszystkie projekty zgłoszone do konkursu mają ogromny potencjał. Założeniem naszej inicjatywy jest wyróżnienie tych zespołów, które nadają nowe kierunki rozwoju sektora, podejmując ambitne, odważne decyzje i stawiając na innowacyjność w każdym wymiarze – podsumowuje Piotr Dziwok, Prezes Shell Polska i Wiceprezes ABSL, pomysłodawca projektu.

Tagi : , , ,