054140_r2_990

Dodano 9 listopada 2017 Do Aktualności

Znamy laureatów konkursu Top 10 Pracodawców w Polsce

Capgemini, Siemens, Budimex, Volvo Polska, Kompania Piwowarska, CD Projekt, 3M Poland, Grupa Nowy Styl, PwC Polska, Asseco Poland i Grupa Orbis zwyciężyli w konkursie Top Pracodawca 2017. Z kolei laureatami konkursu Top Pracodawca Woj. Śląskiego 2017 zostali Rockwell Automation, Unilever, Timken, Guardian Częstochowa, FH Rolnik i Weindich.

Po raz pierwszy największy portal w branży HR (pulshr.pl) nagrodzi najlepszych pracodawców w Polsce – Top 10 Pracodawców w Polsce oraz Top 5 Pracodawców Województwa Śląskiego.

Konkurs Top Pracodawca ma unikalną formułę nie tylko ze względu na skład kapituły (PulsHR.pl w dokonaniu wyboru wspomogli prawdziwi profesjonaliści ze świata biznesu, edukacji i HR-u). To także jedyny taki konkurs w Polsce, gdzie na równi z kapitułą mogli się wypowiedzieć profesjonaliści z branży HR, czyli czytelnicy portalu.

Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom podczas uroczystej gali, która odbędzie się 15 listopada br. w Katowicach w trakcie najważniejszego wydarzenia dedykowanemu polskiemu rynkowi pracy – PulsHR_Day. – Warto na nią przyjść i poznać menedżerów z nagrodzonych firm. W gronie laureatów obu konkursów znalazły się bowiem firmy nowocześnie zarządzane. Wśród kryteriów oceny ważną rolę odgrywały wysokie standardy relacji między menedżerami, pracownikami i otoczeniem społecznym, w którym na co dzień przedsiębiorstwa działają – mówi Rafał Kerger, redaktor naczelny PulsHR.pl, PortalSamorzadowy.pl i WNP.PL.

Oto tegoroczni laureaci konkursu Top 10 Pracodawców w Polsce:
Capgemini
Siemens
Budimex
Volvo Polska
Kompania Piwowarska
CD Projekt
3M Poland
Grupa Nowy Styl
PwC Polska
Asseco Poland
Nagroda Czytelników – Grupa Hotelowa Orbis

Oto tegoroczni laureaci konkursu Top 5 Pracodawców Województwa Śląskiego:
Rockwell Automation
Unilever
Timken
Guardian Częstochowa
FH Rolnik
Nagroda Czytelników – Weindich

Tagi : , , , , , , , , , ,