shutterstock_105739484_prev

Dodano 22 czerwca 2016 Do Aktualności, Wyróżnione

Zapraszamy na III Kongres HR Summit

hr summitPowróćmy do korzeni, do kluczowego ogniwa organizacji, ale również do podłoża tego, co nazywamy HR-em. To nie technologie, nowinki, trendy i zaawansowane metody zarządzania, ale człowiek jest w tej branży najważniejszy. Nawet, jeśli wydaje nam się, że urządzenia niebawem będą w stanie zastąpić ludzi.

Coraz więcej mówimy o wykorzystaniu nowych technologii, coraz częściej zastanawiamy się nad usprawnieniami poszczególnych procesów, coraz łatwiej przychodzi nam stawianie coraz wyższych oczekiwań. Ale czy równie często myślimy o ludziach? Czy znajdujemy czas na rozmowę z nimi? Czy jesteśmy przekonani, że szanujemy naszych pracowników? Że znamy ich potrzeby? Że cenimy ich indywidualność tam, gdzie jest na to miejsce i wspieramy w kreowaniu właściwych postaw, jeśli ich oczekujemy?

Dział Human Resources przeszedł wiele zmian. Od Managerów HR oczekuje się znacznie więcej, niż jeszcze kilka lat temu. Stawianych jest przed nimi wiele wyzwań, jednak nie powinny one przesłaniać ich nadrzędnego zadania – skutecznego budowania dobrych relacji z ludźmi. Właśnie na tę umiejętność chcą położyć nacisk organizatorzy konferencji HR Summit, której mamy przyjemność patronować.

Podczas wydarzenia będzie okazja, żeby:

  • wziąć udział w rozmowie z Waris Dirie, bohaterką książki „Kwiat Pustyni”, która na własnym przykładzie udowodni, że człowiek może naprawdę wiele;
  • stać się częścią inicjatywy HR Influencers, której organizatorką jest espertka ds. budowania marki osobistej – Joanna Malinowska-Parzydło;
  • nauczyć się uwalniać potencjał drzemiący w różnorodności i przekonać, jak dawne wyzwania mogą być realizowane dzięki nowemu podejściu;
  • poznać różnicę między rządzeniem, a zarządzaniem i dowiedzieć się, jak angażować managerów w działania HR.

Dla naszych czytelników organizatorzy przewidzieli rabat w wysokości 15% po wpisaniu w formularzu rejestracyjnym w polu UWAGI hasła: employerbranding_pl.

III Kongres HR Summit odbędzie się już 28-29 września 2016 w Warszawie. Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora. Do zobaczenia!

Tagi : , , ,