HR_summit2019_1200x628

Dodano 30 Sierpień 2019 Do Aktualności

VI Kongres HR Summit 2019

11-12 września odbędzie się szósta już edycja wrześniowego kongresu “Pulsu Biznesu” – HR Summit 2019. Jak co roku praktycy branży HR będą mogli porozmawiać na temat bieżących wyzwań, trendów i oczekiwań co do przyszłości HR w Polsce.

Dlaczego różnorodność w miejscu pracy jest istotna? Co zrobić, aby firma stawała się jeszcze lepszym miejscem pracy? Czym wyróżnia się rekrutacja w roku 2019? W jaki sposób możemy odnaleźć EVP firmy?

Prelegenci opowiedzą m.in., jak na nowo zdefiniować funkcję HR, uczynić działania adekwatnymi do sytuacji, tworzyć przyjazną kulturę pracowniczą i odnaleźć się w dynamicznie rozwijającym się świecie, który wymaga od nas ciągłej transformacji.

W tym roku motywem przewodnim kongresu będzie dostrzeżenie człowieka w świecie pełnym technologii i pokazanie, że to nie człowiek ma służyć technologiom, a technologie mają jedynie nas wspierać.

Podczas wydarzenia zostaną przedstawione najważniejsze trendy i nowe zjawiska związane z rynkiem pracy 2019/2020 podczas panelu dyskusyjnego. Zostanie również poruszony temat, który rozgrzewa wiele firmy w Polsce, czyli Pracownicze Plany Kapitałowe.

Wśród prelegentów m.in.: Aleksandra Lemańska (INEA), Bartlomiej Szmajdziński (Orbis), Agnieszka Maciejewska (EY), Joanna Grzegorzewska (Arla GSS), Krystyna Boczkowska (dawniej Bosch).

Szczegóły na temat wydarzenia: https://www.pb.pl/konferencje/vi-kongres-hr-summit-1241

Tagi : , , ,