300x250 1

Dodano 26 stycznia 2020 Do Aktualności

UNLEASH 2020 nadchodzi!

Najbliższa edycja UNLEASH odbędzie się za niecałe dwa miesiące (w dniach 23-24 marca) w Londynie. Redakcja Employerbranding.pl uczestniczyła w poprzednich pięciu edycjach i zdecydowanie zachęcamy wszystkich do udziału!

1. Wystąpienia
Najwięksi specjaliści z całego świata – ponad setka prelegentów! Idealne połączenie wizjonerów ze świata HR i IT. Podzielą się swoimi próbami, sukcesami i porażkami. Podejmą się przewidzenia i analizy nadchodzących zmian – dzięki temu zaczerpniesz inspiracji, która pomoże jak najlepiej dostosować się Twojej firmie do tempa nadchodzących zmian.

2. Tematyka
Niewątpliwym plusem UNLEASH jest tematyka wystąpień. Nie ma suchych prezentacji i prostych paneli o tym, czym jest employer branding i CZY sztuczna inteligencja może zmienić HR. Uczestnicy konferencji wiedzą, że takie zmiany są nieuniknione, dlatego rozmawiają tylko o konkretach.

3. Networking
Na wydarzeniu można spotkać znakomitych specjalistów z całego świata – i to nie tylko na scenie, podczas wystąpień, ale także w kuluarach! Wymiana doświadczeń i poznanie międzynarodowego spojrzenia na wyzwania, jakie stawia przed nami rynek pracy – dla nas to niezwykle cenne doświadczenie. Cieszy nas także, że z roku na rok na UNLEASH pojawia się coraz więcej naszych rodaków – koniecznie sprawdźcie nasz zeszłoroczny wywiad.

4. Skala, skala i jeszcze raz skala!
To, co niezmiennie zachwyca nas w UNLEASH to skala tego wydarzenia. Prawie 3000 uczestników, ponad 150 wystawców i podobna liczba prelegentów (która wciąż się zwiększa!) i ponad 40 najlepszych start-upów biorących udział w konkursie. To realnie poszerza horyzonty, pokazuje zupełnie inne spojrzenie na HR i przede wszystkim – inspiruje.

To tylko część zalet uczestnictwa w UNLEASH. Śledźcie naszą stronę – będziemy na bieżąco informować o kolejnych wydarzeniach i relacjonować bieżące. Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani do zakupu biletu, to może zachęci Was fakt, że dla naszych czytelników mamy specjalną zniżkę. Do 07.02 możecie zaoszczędzić.

5. Kolejne edycje
EmployerBranding.pl jest patronem medialnym UNLEASH. Jeśli interesuje Cię przyszłość pracy i chcesz być na bieżąco z nowościami z obszaru HR Tech, nie może Cię zabraknąć na przyszłorocznych edycjach UNLEASH, które odbędą się w:

  • Londynie – 24-25 marca 2020,
  • Las Vegas – 12-13 maja 2020,
  • Paryżu – 20-21 października 2020.

Więcej informacji londyńskiej edycji konferencji.

Tagi : ,