TalentAlpha na UNLEASH

Dodano 24 października 2019 Do Aktualności, Wyróżnione

Konkurs startupów podczas UNLEASH w Paryżu rozstrzygnięty

Po raz pierwszy w historii zwycięzcą tej prestiżowej rywalizacji został polski startup.

Paryska edycja konkursu była jedną z największych ze wszystkich, które odbyły się podczas UNLEASH. Do rywalizacji stanęło aż 20 podmiotów. 19 z nich pierwszego dnia konferencji brało udział w eliminacjach, a jeden – polski TalentAlpha – dzięki zwycięstwu w preeliminacjach podczas UNLEASH w Las Vegas (pisaliśmy o tym tutaj), został automatycznie zakwalifikowany do wielkiego finału.

Podczas eliminacji startupy zostały podzielone na cztery kategorie – trzy tematyczne i jedną ogólną, a uczestnikami byli:

  • W kategorii Employee Engagement&Experience – Mailoop, niikiis, Shortways, WittyFit, Zest.
  • W kategorii Learning&Development – CoachHub, Leapsome, MoovOne, SparkUs.
  • W kategorii Talent Acquisition – Bruce, Goshaba, JobSync, Recii, Vaia Talent.
  • W kategorii Wildcard – BondWeaver, Boost.rs, LutherOne, Paddle HR, PeopleSpherer.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii, tj. MoovOne i SparkUs (zdobyły w eliminacjach taką samą liczbę punktów, więc z kategorii L&D zakwalifikowano dwa podmioty), Mailoop, JobSync, Paddle HR oraz polski TalentAlpa trafili do wielkiego finału, który odbył się drugiego dnia konferencji na scenie głównej w obecności kilku tysięcy widzów.

Uczestnicy finału oceniani byli przez 10-osobowe jury w dwóch kategoriach – produkt i jakość prezentacji. Zwycięzcą został polski TalentAlpha, którego rozwiązanie zostało ocenione jako „rzeczywiście zmieniające zasady gry i dające szansę na w rekrutacji doświadczonych specjalistów w branży IT”.

Więcej informacji nt. TalentAlpha znajdziecie w wywiadzie, który mieliśmy okazję przeprowadzić z Przemkiem Berendtem – jednym ze współzałożycieli firmy podczas wiosennej edycji UNLEASH w Londynie.

EmployerBranding.pl jest patronem medialnym UNLEASH. Jeśli interesuje Cię przyszłość pracy i chcesz być na bieżąco z nowościami z obszaru HR Tech, nie może Cię zabraknąć na przyszłorocznych edycjach UNLEASH, które odbędą się w:

  • Londynie – 24-25 marca 2020,
  • Las Vegas – 12-13 maja 2020,
  • Paryżu – 20-21 października 2020.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.unleashgroup.io.

Zdjęcie: UNLEASH.

Tagi : , , , , ,