Sila_doceniania_2021_600px_1

Dodano 16 kwietnia 2021 Do Aktualności, Badania i raporty, Wyróżnione

Siła doceniania – weź udział w projekcie i poznaj dobre praktyki

Docenianie pracowników za wykonaną pracę wciąż jest nowym tematem w wielu firmach, a w niektórych wręcz lekceważonym. A to temat, który jest ważny dla pracowników i kandydatów, więc warto mu się przyjrzeć i zacząć wdrażać w każdej firmie. Jakie korzyści przynosi kultura doceniania w pracy? Czy to dużo kosztuje? Od czego warto zacząć?  

Zapraszamy do udziału w projekcie Siła Doceniania, którego celem jest uświadomienie pracodawcom znaczenia docenianiafeedbacku i radości w pracya także szerzenie dobrych praktyk. Chcemy, żeby każdy pracodawca wiedział, dlaczego warto wdrażać te elementy do kultury firmowej, a także, jak to robić. Na projekt składają się: badanie, raport, ebook oraz konferencja online.  

Badanie Siła doceniania, na podstawie którego powstanie raport, ma pokazać, jak wygląda temat doceniania, feedbacku i radości w pracy. Zapraszamy do podzielenia się opinią i dołożenia cegiełki do raportu https://bit.ly/badaniesiladoceniania 

Konferencja Siła doceniania, która odbędzie się 29 kwietnia 2021 w formule online, zostanie w całości poświęcona tematyce doceniania w pracy i korzyściom, jakie przynosi wdrożenie kultury doceniania w firmie. W trakcie konferencji zostaną przedstawione wyniki badania „Siła doceniania”, a także dobre praktyki firm, w których docenianie obecne jest na co dzień: Capgemini Polska, Decathlon PolskaMcDonald’s Polska, Orange Polska oraz PKO Bank Polski.   

Konferencja skierowana jest do osób, które zajmują się działaniami HR, komunikacją, employer brandingiem, marketingiem, PR oraz do osób zarządzających firmami lub zespołami (niezależnie od ich wielkości), dla których ważne jest tworzenie dobrego środowiska pracy, bo wiedzą, że dzięki temu cele biznesowe firmy będą realizowane efektywniej. Każdy uczestnik konferencji otrzyma gratis e-book o docenianiu, a także dostęp do nagrań przez 3 miesiące.  

Z kodem docenianie_ebpl bilety kupisz o 15% taniej! 

Wszystkie informacje na temat projektu znajdziesz na stronie www.siladoceniania.pl 

 

Tagi : , ,