some_diamonds awards_pl

Dodano 2 października 2020 Do Aktualności

Ruszyły zgłoszenia do ABSL Diamonds Awards 2020!

Ideą konkursu ABSL Diamonds jest wyróżnienie projektów i realizujących je osób, które wyznaczają nowe standardy i kierunki rozwoju jednego z najbardziej dynamicznych sektorów polskiej gospodarki.

W ramach tegorocznej, 4.edycji konkursu poszukiwane są firmy z branży nowoczesnych usług biznesowych, które pomimo trudnych czasów podjęły wyzwanie i zrealizowały nowatorskie projekty, rozwijające dotychczasową działalność.

Projekt można zgłosić w jednej z czterech kategorii:

  • Doskonałość w biznesie
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Rozwój pracowników i edukacja
  • Zrównoważony rozwój biznesu

Konkurs ABSL Diamonds jest otwarty dla wszystkich podmiotów sektora nowoczesnych usług dla biznesu, również dla firm niezrzeszonych w ABSL (Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych).

Projekty można zgłaszać do 12 października, 2020r. do godz. 17:00 CET.

Więcej na temat ABSL Diamonds Awards: www.absl-diamonds.com

O ABSL

Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych – zrzesza ponad 200 największych światowych firm, zatrudniających obecnie w Polsce ponad 300 000 osób. Prawie 1,5 tys. centrów usług, rozproszonych w ponad 50 miastach, tworzy prężny ekosystem wspierający innowacyjne rozwiązania wdrażane przez międzynarodowe korporacje. Celem jest budowanie atrakcyjnych i zrównoważonych ekosystemów, które dzięki temu pozytywnemu zaangażowaniu stworzą nowe, wartościowe miejsca pracy i w sposób odpowiedzialny będą rozwijać inwestycje i biznes w lokalnych społecznościach.

Jedną z podejmowanych inicjatyw są nagrody ABSL Diamonds, przyznawane co dwa lata, od 2015 r. W ramach konkursu zgłoszono ponad 300 innowacyjnych projektów a ponad 30 firm zostało nagrodzonych statuetką.

Tagi : ,