HR Dream Team

Dodano 17 marca 2016 Do Aktualności

Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do konkursu HR Dream Team

Od 14 marca do 30 kwietnia przyjmowane są zgłoszenia do konkursu  HR Dream Team zainicjowanego przez Pracuj.pl. Konkurs przeznaczony jest dla zespołów HR i interdyscyplinarnych, których projekty z zakresu HR wyróżnia oryginalność i innowacyjność, a które mają jednocześnie wpływ na podnoszenie efektywności organizacji.

Celem konkursu HR Dream Team jest docenienie skutecznych zespołów HR i interdyscyplinarnych oraz promocja najlepszych praktyk i inspiracji, które posłużą rozwojowi branży HR w Polsce. W tegorocznej edycji konkursu projekty można zgłaszać w dwóch kategoriach: Candidate Experience Management (zarządzanie doświadczeniami kandydatów) oraz Employee Experience Management (zarządzanie doświadczeniami pracowników).

Do kategorii Candidate Experience Management mogą być zgłaszane projekty dotyczące procesu pozyskiwania kandydatów, rekrutacji i onboardingu skierowane do kandydatów. Nagrodę specjalną w tej kategorii ufunduje e-Recruiter. Do kategorii Employee Experience Management przyjmowane są projekty, których adresatami są już zatrudnieni pracownicy, np. innowacyjne programy szkoleń, systemy ocen pracowniczych lub planowania ścieżki kariery pracowników organizacji. Nagrodę specjalną w tej kategorii ufunduje emplo.

By wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.hr-day.pl/konkurs i przesłać go wraz z załącznikami na adres hrdreamteam@pracuj.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2016. Ceremonia wręczenia statuetek odbędzie się 8 czerwca 2016 roku podczas gali „HR-Day” w Warszawie.

Źródło: informacja prasowa

Tagi : , , ,

Dodaj komentarz