cyborg-2765349_1280

Dodano 23 lutego 2018 Do Aktualności

PwC zaprasza na spotkanie dotyczące sztucznej inteligencji w rekrutacji

Nowe technologie zmieniają coraz więcej obszarów życia codziennego. Nie inaczej będzie z pracą – tak wieszczą eksperci. Jak bardzo wpłynie to rynek pracy i jak na rekrutację? Chcemy odpowiedzieć na to pytanie podczas panelu dyskusyjnego z ekspertami w zakresie sztucznej inteligencji oraz cyfrowej transformacji. Spotkanie “#HRtech: Sztuczna inteligencja w rekrutacji – obawiać się czy wykorzystywać?” odbędzie się już 7 marca w warszawskim biurze PwC.

W dyskusji panelowej udział wezmą:

  • Aleksandra Przegalińska: filozofka, badaczka rozwoju nowych technologii, sztucznej inteligencji, robotów społecznych. Interesuje się rozwojem nowych technologii, zwłaszcza technologii zielonej i zrównoważonej, humanoidalnej sztucznej inteligencji, robotów społecznych i technologii ubieralnych. Obecnie przeprowadza eksperymenty z trackerami mózgu w Massachusetts Institute of Technology. Autorka książki “Istoty wirtualne. Jak fenomenologia zmieniała sztuczną inteligencję”.
  • Michał Kreczmar: w PwC odpowiedzialny za dobór narzędzi cyfrowej transformacji oraz adaptację międzynarodowych rozwiązań dla firm. Michał jest od ponad 20 lat w e-branży. Był redaktorem naczelnym pierwszego polskiego czasopisma o internecie. Zasiadał w radzie nadzorczej IAB Polska i kierował działem internetowym wydawnictwa IDG Poland.Związany z koncernami mediowymi, przemysłem reklamowym i e-commerce w Polsce. Ostatnio był dyrektorem ds. e-commerce w Dentsu Aegis Network/Hypermedia. Realizował projekty dla firm z branż FMCG, sieci detalicznych i producentów przemysłowych.

Agenda spotkania:

09:00 – 09:30 Rozpoczęcie spotkania, networking przy kawie

09:30 – 10:15 Panel dyskusyjny z ekspertami

10:15 – 10:30 Sesja Q&A

10:30 – 10:50 Przerwa kawowa

10:50 – 11:30 Dyskusja moderowana

11:30 – 12:00 Dyskusje w kuluarach, zakończenie wydarzenia

Zgłoszenia: http://hrtech.evenea.pl/

Tagi : , , , ,