pmo

Dodano 29 marca 2018 Do Aktualności

Portfolio Experience 2018

Portfolio Experience Conference to jedyne w Polsce wydarzenie o tematyce z obszaru zarządzania portfelem projektów i PMO, skupiające praktyków i ekspertów z kraju i ze świata. Dni 16-17 kwietnia 2018 staną się prawdziwym „świętem zarządzania portfelem projektów”. Pierwszy dzień konferencji będzie wypełniony wykładami, dyskusjami przy stolikach eksperckich, wymianą pomysłów i know-how. Drugiego dnia zainteresowane osoby będą miały możliwość wzięcia udziału w całodniowym warsztacie prowadzonym przez cenionego w świecie zarządzania projektami trenera.

Jest to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń. Udział w konferencji zapewnia uczestnikom dostęp do narzędzi i praktyk, które pomogą w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych i osiągnięciu zrównoważonego i optymalnego portfela projektów w organizacji.

W tym roku Konferencja Portfolio Experience odbędzie się już po raz piaty. W ubiegłych latach gościliśmy w sumie ponad 250 osób związanych z zarządzaniem projektami, a wśród nich wielu kierowników PMO. W roli prelegentów wystąpiły takie osobistości jak Alfonso Bucero, Johnny Mo, Paul Hodgkins, Olivier Lazar, Peter Taylor, Beth Ouellette, Craig Kilford, Mohamed Khalifa, Wiesław Kosieradzki, Zbigniew Traczyk, Kimberly Wiefling, Henny Portman, Marek Skała oraz wielu innych znanych prelegentów.

Motyw przewodni tegorocznej edycji konferencji brzmi PMO as the Strategy Bridge. Wystąpienia będą miały na celu ukazać PMO jako łącznik strategii w organizacji, który zapewnia, że dokonywane zmiany będą mieć właściwą strukturę. Omówione zostaną zagadnienia dotyczące korzyści i wyzwań jakie stoją przed PMO w drodze do budowy zwinnego przedsiębiorstwa, a także rozwój najlepszych praktyk związanych z portfelem projektów.

Nieodłącznym elementem konferencji jest również konkurs PMO Award. Misją konkursu jest promowanie PMO jako jednostki wspierającej zarządzanie projektami w organizacjach oraz dobrych praktyk stosowanych w ramach struktur PMO. Podstawowym zaś celem jest weryfikacja poziomu dojrzałości oraz rozwoju PMO względem lat poprzednich, w szczególności wdrażania nowych pomysłów, metod lub procesów, które doprowadziły do poprawy w zarządzaniu projektami, przynosząc tym samym korzyści biznesowe dla swoich organizacji.

Podczas konferencji odbędzie się uroczyste wręczenie nagród PMO Award w kategoriach Najbardziej Dojrzałe PMO oraz Najszybciej Rozwijające się PMO.

Konferencja odbędzie się 16 kwietnia 2018 w warszawskim hotelu Radisson Blu Centrum. Warto rejestrować się wcześniej, liczba miejsc jest ograniczona!

17 kwietnia 2018 warsztaty poprowadzi Mark Price Perry.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie Konferencji Portfolio Experience oraz fanpage’u.

Tagi : , , ,