Główne-grafiki-KV-Samsung_FINAL-04

Dodano 1 października 2019 Do Aktualności

Nowa kampania Samsung R&D Institute Poland

Samsung R&D Institute Poland zatrudnia w Krakowie i Warszawie profesjonalistów w obszarach m.in.: sztucznej inteligencji, robotyki, technologii 5G, internetu rzeczy, analizy dźwięku i mowy, bezpieczeństwa i wielu innych. Celem działań jest pozyskanie potencjalnych kandydatów do pracy w centrum Samsung R&D.

Kampania ma charakter wizerunkowy i obejmuje m.in. eksperckie eventy networkingowe, podczas których pracownicy Samsung R&D Institute Poland dzielą się wiedzą w nieformalnej atmosferze. Ponadto firma publikuje informacje na temat możliwości rozwoju na kluczowych portalach zatrudnieniowych oraz na dedykowanym landing page. Elementem działań jest również narracyjny film wizerunkowy – element kampanii digitalowej – który komunikuje najważniejsze atrybuty marki pracodawcy. Wideo można obejrzeć na kanałach firmy: YouTube, Linkedin, Facebook.

Współtworzenie urządzeń, z których korzystają miliony konsumentów na całym świecie, wpływ na kształtowanie technologii przyszłości i praca z wiodącymi rozwiązaniami takimi jak: AI, 5g czy loT i wiele innych – to czynniki, które wyróżniają nas na rynku pracy i kluczowe komunikaty naszej kampanii. Celujemy do wąskiej grupy docelowej, więc aby ją lepiej poznać, rozpoczęliśmy pracę od projektu badawczego. Na podstawie wyników stworzyliśmy strategię employerbrandingową, a następnie zaprojektowaliśmy jej wdrożenie – mówi Karolina Piechowska, Employer Branding Coordinator.

Badania pracowników i strategię employerbrandingową, we współpracy z Samsung R&D Institute Poland, przygotowała agencja MJCC i to ona odpowiada za wsparcie wdrożenia. Koncept i realizacja wideo powstały we współpracy ze studiem Przedmarańcza.

***

Samsung R&D Institute Poland, z biurami w Warszawie i Krakowie, jest jednym z największych centrów badawczo-rozwojowych w Polsce. Specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla produktów marki Samsung, w szczególności dla telefonów i telewizorów, które trafiają do użytkowników na całym świecie.

Samsung R&D Institute Poland jest częścią korporacji Samsung Electronics Polska. Jako pracodawca jest liderem kilku rankingów employerbrandingowych: numerem 1 wśród pracodawców wg Randstad oraz zwycięzcą plebiscytu Pracodawca dla Inżyniera międzynarodowej organizacji studenckiej BEST.

Tagi : , ,