HR Innovator Logo

Dodano 10 maja 2016 Do Aktualności

Nagrody HR INNOVATOR 2016 przyznane

9 maja 2016 r., podczas XXIII edycji Kongresu Kadry, poznaliśmy laureatów konkursu HR INNOVATOR. Jego ideą jest wyłanianie i nagradzanie innowacyjnych projektów HR, zwłaszcza takich, których opracowanie i wdrożenie doprowadziło do rozwiązania istotnych z punktu widzenia organizacji wyzwań  z obszaru zarządzania ludźmi.

W tym roku odbyła się trzecia edycja tego wydarzenia. Jury w składzie: prof. zw. dr hab. Jolanta Szaban z Akademii Leona Koźmińskiego, prof. zw. dr hab. Aleksy Pocztowski z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, dr hab. Piotr Wachowiak ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Krzysztof Iwański – dyrektor personalny Flextronics  International Poland (zwycięzca HR INNOVATOR 2015), Robert Reinfuss – doradca biznesowy, praktyk zarządzania i Monika Nowacka-Sahin – dyrektor projektów edukacyjnych Nowoczesnej Firmy, organizatora konkursu, przyjrzało się projektom sześciu finalistów w dwóch kategoriach. Finaliści zostali wybrani z grupy ponad 40 zgłoszeń.

Do finału konkursu  w kategorii firma z kapitałem zagranicznym zakwalifikowali się Leroy Merlin Polska (z projektem zgrywalizowanego programu talentów i sukcesorów Drabina Rozwoju – 7 kontynentów), Carrefour Polska (projekt „Przepis na mistrza” – program aktywizacji i rozwoju zawodowego obecnych i przyszłych pracowników), Unilever (z projektem Dział HR jako strategiczny partner wdrożenia strategii CSR) i Henkel Polska (Ambasadorzy Zrównoważonego Rozwoju). W kategorii firma z kapitałem polskim finalistami zostali Comarch (TechnologyCup) i Inter Cars (Autostrada Rozwoju – zgrywalizowana forma rozwojowa dla kadry zarządzającej i sił sprzedaży)

Z tej szóstki jury wyłoniło zwycięzców. Statuetki HR INNOVATORA 2016 w trafiły do Inter Cars i Carrefour Polska.

Więcej o konkursie na stronie hrinnovator.pl.

Tagi : , , ,