PMI

Dodano 9 listopada 2016 Do Aktualności

Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter

Tegoroczny Kongres pod hasłem „Journey to Value” odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2016 w Hotelu Marriott w Warszawie. To już jedenasta odsłona prestiżowego wydarzenia project management w Polsce organizowanego przez polski oddział Project Management Institute (PMI).

Organizatorzy wydarzenia zabiorą Was w podróż ku najlepszym praktykom zarządzania projektami, dając zielone światło do rozwoju w następujących ścieżkach tematycznych:
• Moving forward to Value – technical management
• Setting the Course to Value – strategic management
• Steering the Way to Value – leadership management

Kongres to 3 dni inspirujących wydarzeń: ciekawych wystąpień, case studies, warsztatów oraz dyskusji z ekspertami i entuzjastami zarządzania projektami.

Wydarzenie jest idealną okazją, aby wysłuchać prelekcji uznanych ekspertów z zagranicy.
Beth Partleton (USA) – doświadczona konsultantka, która wspiera zarządzanie projektami i portfolio w wiodących organizacjach. Posiada tytuł Magistra Zarządzania Projektami zdobyty na Keller Graduate School of Management oraz tytuł Magistra Architektury z University of Wisconsin, Milwaukee. Jest zarejestrowanym architektem w stanie Wisconsin, a także certyfikowanym kierownikiem projektów (PMP®) od 1991 roku. Obecnie jest członkiem Rady Zarządzania Certyfikatami, w której zajmuje stanowisko przewodniczącej Komitetu Planowania Strategicznego
Ricardo Vargas (Brazylia) – uznany ekspert zarządzania projekami, portfelami i ryzykiem. Od ponad 15 lat zdobywa i wykorzystuje swoje doświadczenie w branżach energetycznej, infrastrukturalnej, telekomunikacyjnej, informatycznej, a także finansowej. Niezwykle charyzmatyczny mówca i autor książek z zakresu zarządzania projektami.

Nie tylko prelekcje…
Międzynarodowy Kongres PMI PC to wyjątkowe miejsce i czas do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i rozwoju. Sprzyjać temu będą m.in. speedmentoring, round tables, gry networkingowe i wiele innych niespodzianek przygotowanych przez organizatorów.

Podczas kongresu, w trakcie uroczystej Gali, odbędzie się również finał Konkursu Projekt Roku.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się stronie Kongresu oraz na fanpage’u.