Inside My Phone 2

Dodano 24 października 2018 Do Aktualności, Wyróżnione

Mazars rzpoczyna kampanię #InsideMyPhone

Wiodąca międzynarodowa firma audytorsko-doradcza zaprasza studentów i młodych specjalistów do zapoznania się z innowacyjnymi metodami pracy stosowanymi w dzisiejszym szybko zmieniającym się, dynamicznym świecie. 

Firma rozpoczęła globalną inicjatywą, której celem jest pokazanie przyszłym pracownikom, jak wygląda zawodowe życie w świecie pracy coraz bardziej opartym na zasadach cyfrowych. Nowa kampania firmy, #InsideMyPhone, oferuje kandydatom na rynku pracy możliwość doświadczenia jednego “dnia z życia” pracownika Mazars w interaktywnej, przyjaznej użytkownikowi formie, łatwo dostępnej dla posiadaczy telefonów komórkowych czy laptopów. Kampania trwa do stycznia 2019.

Uczestnicy #InsideMyPhone stają się wirtualnie pracownikami Mazars, zdobywają odznaki doświadczając tego, jak pracują audytorzy i jakie obowiązki wykonują w ciągu swojego dnia pracy. Doświadczenie obejmuje również wymianę wiedzy między pracownikami za pośrednictwem platform cyfrowych, pokazuje ich model współpracy, a nawet sposób, w jaki analizują nowe oferty pracy oraz możliwości awansu. Użytkownicy, którym uda ci się dotrwać do końca tej wyprawy, w tym znaleźć adres biura i skontaktować się ze współpracownikami z innych części świata, na koniec dnia otrzymają wiadomość-niespodziankę oraz możliwość wygrania wycieczki do jednego z następujących miast: Paryża, Nowego Jorku, Szanghaju, Meksyku lub Casablanki.

Aktualnie ci, których rekrutujemy najwięcej, to tzw. pokolenie “Z”, które do 2020 roku będzie stanowić 50% naszych pracowników na całym świecie. To ludzie młodzi, z pokolenia epoki cyfrowej, którzy w pracy szukają jednocześnie zwinnych metod (tzw. agile), jak i tych czysto ludzkich aspektów. Mazars, firma znana jako pracodawca 2.0 ze swojej innowacyjnej strategii, zdecydowała się wyjść na rynek z ‘Inside My Phone’ i tym samym pokazać, że to jest właśnie to, co oferuje przyszłym pracownikom w ponad 80-ciu krajach na całym świecie.– komentuje Laurent Choain, Dyrektor HR Grupy Mazars.

Tagi : , , ,