artificial-intelligence-2167835_1280

Dodano 17 października 2018 Do Aktualności, Wyróżnione

„Masters & Robots” – tygiel innowacji ponownie w Warszawie

Przyszłość nadchodzi! Życie wieczne, biotechnologia, sztuczne mięso, sztuczna inteligencja, czytanie emocji, robotyka, blockchain, przyszłość mediów i medycyny, inwestowanie w technologię. To właśnie świat jutra, który będzie można zobaczyć podczas 2. edycji wydarzenia „Masters & Robots”. Motywem przewodnim wydarzenia jest transformacja cyfrowa i wpływ jaki wywrze na nas w ciągu 10 lat.

W Polsce z transformacją cyfrową stykamy się głównie na polu teorii. Brakuje praktycznych przykładów wdrożeń i konkretnych studiów przypadku, którymi można się zainspirować. Nasza wiedza w zakresie nowych technologii jest ograniczona jedynie do wybranych dziedzin. Tymczasem technologii trzeba uczyć się całościowo, bo nigdy nie wiadomo, która będzie mieć dysruptywny wpływ na naszą branżę. Dlatego organizujemy „Masters & Robots” – żeby udostępniać unikatową wiedzę z tego obszaru – mówi Jowita Michalska, założycielka Fundacji Digital University, organizatora imprezy.

Edukacją uczestników „Masters & Robots” zajmie się globalna elita wykładowców i praktyków. Zaproszeni goście pracują na co dzień w najbardziej dynamicznych ośrodkach technologicznych i biznesowych na świecie (np. Dolina Krzemowa, Izrael, MIT). W trakcie warsztatów będziecie mieli okazję wejść z nimi w pogłębiony dialog i wyciągnąć z „Masters & Robots” jeszcze więcej.

Prelegentami „Masters & Robots” będą m.in.

  • Peter Gloor
  • Mark Post
  • Andra Keay
  • Supreet Singh Manchanda
  • Natasha Vita-More

Organizatorem „Masters & Robots” jest Fundacja Digital University – specjalizująca się w edukacji z zakresu transformacji cyfrowej i kompetencji przyszłości oraz wyłączny przedstawiciel Singularity University w Polsce. Wydarzenie wspierają Sebastian Kulczyk, Maciej Noga (współzałożyciel Grupy Pracuj) i CNK.

„Masters & Robots” to:

  • blisko 30 zagranicznych prelegentów min. z USA (Dolina Krzemowa, Nowy Jork, MIT), Holandii, Szwajcarii, Izreala i Singapuru
  • 3 dni inspirujących, merytorycznych prelekcji na 2 scenach równolegle
  • praktyczne warsztaty biznesowe
  • międzynarodowy tygiel innowacji

Gdzie? Global Expo, ul. Modlińska 6D, Warszawa

Kiedy? 13-15 listopada 2018

Więcej informacji nt. wydarzenia na www.mastersandrobots.tech oraz na profilach Digital University na Facebooku i Linkedinie.

Masters and robots_728x90

Tagi : , , , ,