Small group of young people at a business meeting in a cafe

Dodano 7 Wrzesień 2017 Do Aktualności, Wyróżnione

Łazikiem po pracę w BGŻ BNP Paribas

W czerwcu br., w ramach działań związanych z budowaniem marki pracodawcy, Bank BGŻ BNP Paribas zorganizował Wirtualne Dni Otwarte. Akcja pod hasłem „Łazikiem po pracę” odbyła się na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Dzięki przygotowanej specjalnie na tę okazję stronie internetowej w wydarzeniu wzięli udział również zainteresowani internauci.

Studenci odwiedzający stoisko promocyjne lub stronę internetową mogli – przy użyciu specjalnej konsoli – sterować robotem znajdującym się w Centrali Banku w Warszawie i w Krakowie. Przemierzając korytarze i piętra budynków, mieli szansę porozmawiać z pracownikami – dowiedzieć się, na czym polega praca w danym obszarze oraz jakie kompetencje są niezbędne, aby podjąć w nim pracę, a także przekonać się, jaka atmosfera panuje w odwiedzonym zespole. Podczas akcji można było również zapoznać się z programami praktyk przygotowanymi na ten rok.

Osoby biorące udział w wydarzeniu poznali pracowników z Obszaru Operacji i Wsparcia Biznesu, Bankowości Detalicznej i Biznesowej, Bankowości Korporacyjnej, Personal Finance, Pionu Komunikacji, Departamentu Transformacji oraz Obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Akcja „Łazikiem po pracę” cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród studentów, ale i samych pracowników, którzy chętnie odpowiadali na wszystkie zadawane pytania. Przy okazji dobrej zabawy Bank BGŻ BNP Paribas budował wśród studentów świadomość marki.

Dzięki inicjatywie pozyskano 380 CV do wakacyjnego programu stażowego BANKFORMERSI oraz programu Ambasadorskie Duety.

Zapraszamy Was do obejrzenia filmowej relacji z tego wydarzenia (dostępnej tylko w przeglądarce Chrome): https://www.youtube.com/watch?v=rW4m3hUU994&t=35s

Tagi : , , ,