glassdoor-careers-hero

Dodano 30 Wrzesień 2015 Do Aktualności

Laureaci Glassdoor’s Employees’ Choice Award 2015 wyłonieni

Employer Branding Summit to konferencja organizowana przez Glassdoor – organizację zrzeszającą pracowników i pracodawców. Jej misją jest tworzenie miejsc pracy dostosowanych do potrzeb kandydatów. Niedawna, 15. już edycja wydarzenia miała miejsce 25 września w San Francisco. Dzięki transmisji na żywo mieliśmy okazję posłuchać między innymi o tworzeniu strategii, rekrutacji Millenialsów, budowaniu rozpoznawalności czy marce rekrutera.

Podczas konferencji rokrocznie poznajemy również laureatów Glassdoor’s Employees’ Choice Awards, wybieranych przez pracowników spośród firm w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Oprócz 50 Best Places to Work, przyznawane są również nagrody w kategorii Highest Rated CEOs. W tym roku wśród najlepszej trójki znaleźli się Google, Bain&Company oraz Nestlé Purina PetCare. Tuż za podium uplasowali się F5 Networks i Boston Consulting Group.

Zwycięzcy wyłaniani są na podstawie opinii pracowników, którzy oceniają takie aspekty jak work-life balance, możliwości rozwoju zawodowego, dodatkowe świadczenia pozapłacowe, a także ogólna satysfakcję z pracy. Mają oni również okazję wskazać obszary, które wymagają poprawy.

Poznajcie wszystkich laureatów w kategorii 50 Best Places to Work 2015, TUTAJ.

Tagi : , , , ,

Dodaj komentarz