lightbulb-1246589_1920

Dodano 4 Wrzesień 2018 Do Aktualności, Wyróżnione

Kto kogo zjada na śniadanie? Kultura i strategia organizacji

Już 18 września w krakowskim Hevre odbędzie się pierwszy meetup think tanku Freenovation. Tym razem będzie poświęcony tematom związanym z wpływem kultury organizacyjnej na innowacyjność i przewagę konkurencyjną biznesu.

Dyskusje w gronie ekspertów i praktyków odpowiedzą m.in. na pytanie, czym jest kultura innowacji i jak ją wdrażać. Organizatorzy zapowiadają również rozmowy o kluczowych elementach i wartościach, które wspierają wdrożenia innowacji i efektywne przywództwo. Goście meetupu podzielą się doświadczeniem z transformacji i wdrożeń, które zakończyły się sukcesem, ale i tych, które się nie powiodły. W programie są również dane z badań i case studies  z najbardziej innowacyjnych organizacji.

Program spotkania:

  • Prelekcja ekspercka: Rzeźbiąc w wodzie: czy da się zarządzać kulturą organizacji?Piotr Prokopowicz (PhD/University of Maryland, Freenovation Partner & Co-Founder)
    Czym tak naprawdę jest kultura organizacji? Czy da się nią zarządzać? Jak skutecznie zmienić kulturę organizacji tak, aby sprzyjała innowacyjności? Co stoi za sukcesem firm, które skutecznie wdrożyły zmianę kulturową? Opierając się na dowodach naukowych, badaniach oraz dziesięciu latach doświadczeń pracy z organizacjami w Polsce, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, Piotr przedstawi praktyczne zasady skutecznej zmiany kultury organizacyjnej.
  • Panel dyskusyjny: Kultura organizacyjna, przywództwo, innowacje, strategia. Jak wdrażać wartości, które prowadzą do celów biznesowych?, paneliści: Paweł Brodziński (Lunar Logic, CEO), Krystyna Pietrzykowska (Motorola Solutions, Dyrektor ds. Projektów Strategicznych), Seweryn Rudnicki (PhD/AGH, Freenovation Partner & Co-Founder), Łukasz Cieśla (Open Innovation House), moderacja: Justyna Pawlak-Mihułka (AGH, Freenovation Partner & Co-Founder)

Wydarzenie jest organizowane z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych tematyką kultury organizacyjnej, chcących się dowiedzieć, czym jest kultura innowacji i jak ją wdrażać, a zwłaszcza dyrektorach, managerach i specjalistach działów innowacji oraz R&D, specjalistach i decydentach działów rozwoju branży engineering, IT, produkcyjnej i przemysłowej, liderach zespołów produktowych, projektowych, IT/high-tech oraz engineering oraz dyrektorach, managerach i specjalistach działów HR i HR Business Partnerach.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Bezpłatne wejściówki można zarezerwować tutaj.

Tagi : , ,