konkres_300x250

Dodano 10 stycznia 2020 Do Aktualności

Kongres Różnorodności

Kolejna, szósta już edycja Kongresu Różnorodności odbędzie się 23 stycznia 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kultury Nowy Teatr w Warszawie. Główną osią tematyczną wydarzenia będzie wpływ różnorodności na budowanie kapitału społecznego.

Wśród prelegentów i zaproszonych gości są Konrad Maj, Aleksandra Przegalińska, Aniela Hejnowska, Van Anh Dam, Jan Jakub Wygnański, Katie Hill, Piotr Gruszczyński, Perry Zizzi. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Karty Różnorodności.

Misją Kongresu Różnorodności  jest szerokie promowanie idei różnorodności w życiu biznesowym i społecznym oraz pobudzanie międzysektorowej dyskusji w tym obszarze. Kongres stał się inspiracją dla przedstawicieli wielu środowisk do wdrażania rozwiązań z zakresu diversity & inclusion, wyznaczając tym samym nowe kierunki w szeroko pojętym CSR. Kongres realizowany jest od 2014 roku, a od  2016 roku towarzyszy mu  przegląd „Praktycy o Różnorodności” prezentujący najbardziej innowacyjne i angażujące polskie dobre praktyki w zakresie zarządzania różnorodnością w organizacjach.

Co roku wydarzenie gromadzi szerokie grono ekspertów, praktyków i przedstawicieli biznesu. Jego uczestnikami są menedżerowie i pracownicy działów HR, menedżerowie CSR, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz sektora publicznego.

Więcej informacji o bieżącej, jak i poprzednich edycjach Kongresu Różnorodności znajdą Państwo na stronie www.kongresroznorodnosci.pl

 

Tagi : ,