ZZIT2019_1200x627_v3

Dodano 8 listopada 2018 Do Aktualności

Konferencja ZARZĄDZANIE ZESPOŁAMI IT

W dniach 24-25 stycznia w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się jedyna na polskim rynku konferencja w całości poświęcona tematyce pozyskania, motywowania i utrzymania specjalistów IT. 

Podczas wydarzenia, swoimi doświadczeniami podzielą się zarówno dyrektorzy działów HR, jak i dyrektorzy działów IT, CIO. Bogaty program wydarzenia, różnorodna forma – to wszystko umożliwia w pełni wykorzystać dwa dni konferencji i czerpać inspiracje. W agendzie znajdą się najciekawsze case studies, sesje inspiracji, ogłoszenie wyników Najlepszy Pracodawca IT 2018. Drugiego dnia uczestnicy będą mieli okazję pogłębienia wiedzy pod okiem ekspertów podczas interaktywnych warsztatów. Przez dwa dni konferencji towarzyszy strefa wystawiennicza, z przeglądem rozwiązań i benefitów dla specjalistów IT.

EmployerBranding.pl jest patronem medialnym konferencji. Dla naszych czytelników organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę -10%.  Aby skorzystać z lepszej ceny, przy rejestracji należy wpisać kod: EmployerBranding lub zarejestrować się poprzez link.

Więcej informacji na temat wydarzenia: www.zespolyIT.computerworld.pl

Tagi : ,