Hiring Success 18

Dodano 14 lutego 2018 Do Aktualności

Konferencja Hiring Success 18 już wkrótce w San Francisco

W dniach 12-14 marca, w San Francisco odbędzie się doroczna konferencja firmy SmartRecruiters – Hiring Success 18. Podczas wydarzenia, poruszone zostaną najważniejsze tematy w kontekście przyszłości rekrutacji, a także wpływu technologii na różnorodność w miejscu pracy.

„Sukces rekrutacji, to sukces całego biznesu. Żeby być liderem, należy więc zatrudniać najlepszych, mimo konkurencyjnego rynku pracy”, powiedział Jerome Ternynck, CEO SmartRecruiters. „Hiring Success 18 to miejsce, które łączy społeczność liderów ds. pozyskiwania talentów, praktyków i branżowych ekspertów i stwarza platformę do wymiany poglądów i wspólnej nauki. Dzięki ponad 1000 uczestników, 200 prezentacjom i 100 prelegentom napięciu scenach wyznaczymy kierunki i trendy będące w kręgu zainteresowania HR-owców w tym roku”, dodaje.

W trakcie trzech dni konferencji, swoje prezentacje będą mieli liderzy  w swoich branżach, tacy jak: Adidas, Visa czy IKEA. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Lou Adler, CEO Adler Group, Matt Charney, wydawca RecruitingDaily czy Kyle Lagunas, Research manager w IDC.

Zobacz:

Wideo zapowiedź konferencji.

Więcej informacji nt. wydarzenia.

Tagi : , , ,