ABSL_Talks_Blog_738x415

Dodano 22 maja 2017 Do Aktualności

Konferencja ABSL Talks w łódzkiej hali EXPO

Już 12 czerwca w hali EXPO-Łódź wystąpią między innymi Randi Zuckerberg, Marcin Gortat i Yuri Drabent. Oni i inne znane postaci reprezentujący różne branże opowiedzą o tym, jak osiągnąć sukces i zainspirują do działania. Zapraszamy na ABSL Talks!

ABSL Talks to nietypowa konferencja, łącząca wystąpienia prelegentów z różnych dziedzin – od sportu przez media, marketing, biznes, podróże, nowe technologie, aż po architekturę. Uczestnicy wysłuchają krótkich wystąpień, które zainspirują do aktywnego działania i wykraczania poza schemat w realizacji swoich celów. Gościem specjalnym będzie Randi Zuckerberg, założycielka i dyrektor generalny Zuckerberg Media, butikowej agencji marketingowej i produkcyjnej.

Dziennikarz i podróżnik Tomek Michniewicz opowie o zderzeniu z innym postrzeganiem świata. O tym, jak różnorodne jest pojęcie “normalności” w różnych zakątkach świata oraz jak różne wybory ścieżki życia i rozwoju to ze sobą niesie. Zdaniem Tomka, jeśli “normalne” nie istnieje, nie istnieje też “nienormalne”, co przekłada się na życie codzienne i tryb pracy. Wszystko na podstawie zdjęć i historii z podróży.

Krzysztof Witkowski, architekt i prezes Virako, opowie o tym, jak współczesna architektura odpowiada na zmieniające się potrzeby ludzi. Na przykładzie jednej z największych inwestycji w Polsce – łódzkiego MONOPOLIS – wyjaśni, jak odpowiadając na potrzeby użytkowników budynku łączyć w architekturze funkcje biurowe z usługami i kulturą.

Sylwia Królikowska, trenerka biznesu, wyjaśni, jak kobiety ulegają stereotypom w swoich karierach zawodowych i zasugeruje, co powinny zrobić, by nie sabotować własnego rozwoju. Sukces zawodowy często przybiera formę pełnienia funkcji menedżerskich i zarządzania ludźmi. W związku z tym o przywództwie w czasach przełomowych opowie Sławomir Lachowski, twórca mBanku, pierwszego polskiego banku internetowego.

Yuri Drabent, jedna z najpopularniejszych postaci polskiego marketingu, dokona krótkiego przeglądu przykładów postępu technologicznego, wyjaśniając jego wpływ na biznes i życie. Odkrywając przed uczestnikami tajemnice Internetu, opowie czego mogą nauczyć nas współczesne platformy komunikacji, których znaczenie często lekceważymy. Odniesie się też do zagadnienia wirtualnej rzeczywistości i jej zastosowania. W rejony jeszcze bardziej technologiczne – sztucznej inteligencji i przyszłości – przeniesie nas badaczka amerykańskiego MIT, Aleksandra Przegalińska, która otworzy przed uczestnikami swój świat botów i robotów.

Wydarzenie poprowadzi Karol Paciorek, Youtuber znany ze swojego kanału „Lekko Stronniczy”.

ABSL Talks jest skierowane do wszystkich poszukujących inspiracji i motywacji w rozwoju. Więcej informacji o wydarzeniu i biletach dostępnych jest na stronie wydarzenia: www.absl-talks.com

ABSL
Wydarzenie we współpracy z Miastem Łódź organizuje Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL). To największa w kraju organizacja zrzeszająca firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu – branży, która w Polsce daje zatrudnienie niemal 220 tysiącom osób. Działając od niemal dekady, ABSL skupia centra usług wspólnych (Shared Service Centers, SSC), outsourcingu procesów biznesowych (Business Process Outsourcing, BPO), outsourcingu IT (Information Technology Outsourcing, ITO), centra badawczo-rozwojowe (Research&Development, R&D) oraz firmy wspierające rozwój sektora – obecnie niemal 200 globalnych inwestorów, m.in. Accenture, Arvato Services, Capgemini, Carlsberg, Geoban, Google, Hewlett-Packard, IBM, Infosys, JLL, Luxoft, MAN, Procter & Gamble, PwC, Shell, Sony, Thomson Reuters, UBS, Xerox.

Tagi : , , ,