MEB11-01

Dodano 17 grudnia 2015 Do Publikacje, Wyróżnione

Jedenasty numer Magazynu Employer Branding!

Mamy dla Was prezent na ten świąteczny, grudniowy czas. Trochę wcześniej umieściliśmy pod choinką nowy numer Magazynu Employer Branding.

Możecie teraz wygodnie usiąść w fotelu, wziąć kubek z herbatą albo filiżankę kawy i sprawdzić, co dla Was przygotowaliśmy. Na początek trochę nowości z EB-owego świata nagród i rankingów. Ewa Żurowska zebrała w jednym miejscu spis najlepszych pracodawców wg serwisu GoldenLine, Przyjaznych Pracodawców branży TSL oraz zdobywców nagród EB Kreator i ABSL Diamonds. Kilka stron później o EB od środka w firmie DHL opowiada Anecie Tur Maja Chabińska-Rossakowska.

Szukacie czegoś o storytellingu albo o insightach? Paweł Tkaczyk i Urszula Płosarek dzielą się wiedzą na ten temat w swoich tekstach. Nie można też oczywiście zapomnieć o case studies – Izabela Rzepka pisze o rekrutacji na Snapchacie, Marta Marczewska z ArcelorMittal Poland opisuje Program Edukacyjny „ZainSTALuj się”, a Lidia Robakowska poszukiwania europejskich surferów dla firmy Atlassian . Nie mogło też zabraknąć mięty z Capgemini, skoro tyle się o niej ostatnio wspomina. Anna Mikulska podaje trochę więcej szczegółów na ten temat, a kilka stron dalej Bogna Kostyk z PZU opowiada o Inspiratorium Menedżer 2.0. W tym numerze znajdziecie też wywiad Anny Cichy z Larsem Schmidtem o platformie HROS.co. Jak zwykle też można przyjrzeć się ciekawemu wnętrzu jednej z firm. Tym razem zapraszamy do wrocławskiego RST.

Nie ma potrzeby, żeby trzymać was dłużej w niepewności. Zajrzyjcie do środka!

MEB11_okladka_final-01

Tagi : , , ,