UNLEASH America_startup

Dodano 20 maja 2019 Do Aktualności, Wyróżnione

Jane.ai zwycięzcą konkursu startupów podczas UNLEASH w Las Vegas

Nagrodzone rozwiązanie, wykorzystując sztuczną inteligencję, agreguje informacje ze wszystkich wykorzystywanych w firmie aplikacji dostarczając kompleksowych informacji z różnych obszarów.

Niedawno zakończony UNLEASH w Las Vegas był kolejną edycją tej konferencji podczas której odbył się konkurs startup dostarczających rozwiązań w obszarze HR Tech. Tradycyjnie już, w konkursie wzięło udział 5 podmiotów. Tym razem były to:

Zwycięzcę konkursu wyłoniło w tajnym głosowaniu 10-osobowe jury w skład którego wchodzili m.in. inwestorzy, branżowi specjaliści, a także przedstawiciel startupu Eva.ai, który zwyciężył w londyńskiej edycji konkursu (pisaliśmy o tym tutaj). Triumfatorem konkursu został Jane.ai, który w nagrodę otrzymał voucher w wysokości 24000$ do wykorzystania na świadczenia promocyjne podczas kolejnych edycji UNLEASH.

Kolejna edycja konkursu startupowego UNLEASH odbędzie się już na jesień w Paryżu, a dzięki wygranym w Las Vegas eliminacjom, na pewno ujrzymy w nim polskiego przedstawiciela – Talent Alpha, z którego współzałożycielem mieliśmy niedawno okazję rozmawiać (przeczytaj wywiad).

Zdjęcie: UNLEASH

Tagi : , ,