Hiring Success_Berlin

Dodano 13 maja 2019 Do Aktualności, Wyróżnione

Jaka będzie przyszłość rekrutacji? Pozna ją 350 specjalistów od pozyskiwania talentów podczas Hiring Success w Amsterdamie.

Dwa dni, jeden cel – zdefiniować przyszłość rekrutacji. Takie zadanie stawia uczestnikom konferencji Hiring Success, specjalistom ds. pozyskiwania talentów, analitykom, inwestorom i startupom rekrutacyjnym, jej organizator, firma SmartRecruiters.Druga edycja Hiring Success Europe, która odbędzie się w dniach 10-11 września 2019 r. w Amsterdamie, to 3 sceny, 30 sesji i 80 prelegentów. „Nieprzypadkowo to właśnie w Amsterdamie będziemy mówić o przyszłości rekrutacji” – komentuje Jerome Ternynck, CEO i założyciel SmartRecruiters. “To pełne życia miasto jest w technologicznej awangardzie, gromadzi globalne trendy i innowacje skupione na ludziach” – podkreśla.

Uczestnicy konferencji w ciągu dwóch dni wezmą udział interaktywnych sesjach w ramach 3 bloków tematycznych:

  • Innowacja: ścieżka ułatwiająca zrozumienie najnowszych technologii rekrutacyjnych i ich wpływu na pracę.
  • Różnorodność i inkluzywność: historie sukcesu i inspiracje od najlepszych rekruterów, które pomogą w stworzeniu strategii budowania zróżnicowanego i przyjaznego środowiska pracy.
  • Sukces w rekrutacji: najlepsze praktyki specjalistów, którzy podzielą się doświadczeniem i pomogą rozwiązać najtrudniejsze problemy wielu organizacji.

Podczas konferencji nie zabraknie tematów związanych z technologiami HR, w tym wykorzystaniem sztucznej inteligencji w rekrutacji, oraz prezentacji najlepszych rynkowych praktyk. Uczestnicy będą też mogli zagłosować na najlepsze rozwiązanie wypracowane w czasie towarzyszącego konferencji hackathonu, podczas którego zgłoszone zespoły, w ciągu 24 godzin, opracowują nowe rozwiązania dla platformy SmartRecruiters. Organizatorzy przewidują również miejsce na networking i nieformalną wymianę doświadczeń.

Hiring Success w Amsterdamie będzie drugą europejską edycją tej konferencji. Pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku w Berlinie. Mieliśmy okazję w niej uczestniczyć – jej podsumowanie można znaleźć tu. Wideo podsumowujące berlińską odsłonę Hiring Success można natomiast znaleźć tu.

Do 14 czerwca istnieje możliwość kupna biletu ze zniżką za wcześniejszy zakup. Agendę oraz więcej informacji nt. Hiring Success Europe można znaleźć na stronie: https://www.smartrecruiters.com/hiring-success/europe/.

Zdjęcie: SmartRecruiters

Tagi : , , , , , , ,