Strona www

Dodano 11 października 2018 Do Aktualności

Intra najlepszą stroną intranetową

Rozwiązanie stworzone przez gliwicką firmę Future Processing z myślą o działach HR, otrzymało tytuł najlepszej strony intranetowej w organizowanym od 1997 r. konkursie WebAward.

– Intra to zestaw aplikacji społecznościowych oraz narzędzi, pozwalających na automatyzację procesów wewnątrzfirmowych i ułatwiających codzienną pracę. Wraz z dynamicznym rozwojem zespołu Future Processing pojawiała się potrzeba usprawnienia komunikacji wewnętrznej. Dlatego postawiliśmy na nowoczesne narzędzie odpowiadające trendom digital workspace. Funkcjonalność serwisu docenili klienci z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych, a teraz również została wyróżniona w konkursie WebAward. Wysokie wyniki we wszystkich konkursowych kategoriach są dla nas powodem do dumy oraz wyrazem uznania dla naszej pracy. To sygnał, że zmierzamy w dobrą stronę, wyznaczając trendy dla konkurencji – komentuje Filip Kałamaga, Product Manager Future Processing.

System gliwickiej firmy ułatwia budowanie i wzmacnianie relacji w zespole, wzmacnia efektywność pracy, a sprawna komunikacja wewnętrzna i większa transparentność procesów w firmie przekładają się na większe zaangażowanie pracowników. Za pomocą modułów społecznościowych pracownicy mogą swobodnie dzielić się wiedzą, opiniami, swoimi sukcesami i sytuacjami z życia firmy. Intra.hr pozwala także zredukować liczbę błędów związaną z obsługą formalności firmowych, automatyzuje procesy zgłaszania delegacji czy zwolnień lekarskich. Intra.hr została dotychczas wdrożona m.in. w MPWiK Wrocław, a w swojej bliźniaczej formie – jako My Future – działa także w Future Processing.

Tagi : , , , ,