grafika-sm_m16058_ZB

Dodano 7 marca 2018 Do Aktualności

II Ogólnopolska Konferencja Nowoczesnego PR-u i Komunikacji

Jeżeli jesteś managerem Public Relations, szefem firmy lub instytucji albo rzecznikiem prasowym i masz dość teoretyzowania – to ta konferencja jest właśnie dla Ciebie! Koniec z jałowymi dyskusjami! Tylko wypróbowane i sprawdzone sposoby na odniesienie sukcesu!

II edycja Konferencji w całości poświęcona najlepszym i sprawdzonym sposobom prowadzenia kampanii PR, budowaniu marki, sponsoringu, public relations w social media oraz rozliczaniu działań PR-owych. Wystąpią na niej znani eksperci i dyrektorzy przedsiębiorstw. W sposób nowatorski zostanie poruszona tematyka zarządzania kryzysowego w biznesie. W ubiegłym roku w konferencji brało udział blisko 400 przedstawicieli firm i instytucji z całego kraju.

Dzięki uczestnictwu wprowadzisz do swojej pracy metody sprawdzone przez autorytety w dziedzinie PR, nauczysz się budować markę i pozytywny wizerunek małego lub średniego przedsiębiorstwa i w 100% zapanujesz nad informacjami o firmie w internecie i szybko wdrożysz skuteczne środki zaradcze w momencie pojawienia się sytuacji kryzysowych

Gościem specjalnym będzie profesor Jerzy Bralczyk, specjalista w zakresie języka mediów, reklamy i polityki.

Dodatkowe informacje: www.nowoczesny-pr.pl

Tagi : , , ,