artificial-intelligence-2167835_1280

Dodano 3 kwietnia 2019 Do Aktualności, Wyróżnione

HRevolution: Nadchodzi rewolucja w HR

Konferencja HRevolution jest odpowiedzią na potrzebę działu HR „bycia o krok przed”. Przed pracownikami, przed zarządem, a także przed klientami zewnętrznymi. Na organizowanym w Polsce po raz pierwszy wydarzeniu wystąpią polscy i zagraniczni eksperci, którzy wskażą HR-owi sposoby na cyfrową transformację.

Ludzie zmieniają swoje nawyki, zachowania, podejście do pracy oraz najnowszych technologii. Dział HR musi nieustannie za tymi zmianami podążać, a najlepiej wyprzedzać je o krok. Dlatego potrzebuje edukacji w zakresie sposobów rozwiązywania problemów i budowania nowoczesnej strategii cyfrowej dla całej organizacji. Tym bardziej, że transformacja cyfrowa to obecnie priorytet w wielu firmach.

Już wkrótce po raz pierwszy odbędzie się konferencja HRevolution, której organizatorem jest Digital University, organizacja która czerpie wiedzę od najlepszych ekspertów, którzy mają za sobą lata międzynarodowych doświadczeń. Do Polski przyjadą mówcy rekomendowani przez Singularity University – think tank z Doliny Krzemowej, który obecnie ma swoje oddziały w większości państw na świecie. Wśród nich znajdą się m.in. Sola Osinoki, Philip Vanhoutte czy Supreet Manchanda (ten ostatni był już gościem konferencji Masters&Robots). Wiedzą podzielą się także Polacy: Julia Kołodko, Maciej Noga, Maciej Filipkowski czy Marta Dobrzańska.

Tematy ich wystąpień będą dotyczyć takich zagadnień jak: projektowanie doświadczeń pracowników w oparciu o insighty ekonomii behawioralnej, wykorzystanie design thinking w HR i do zwiększania zaangażowania pracowników, wpływ gig economy na przyspieszenie korzystania przez działy HR ze sztucznej inteligencji i people analytics. Poza częścią konferencyjną odbędą się również warsztaty, które pozwolą zdobyć głębszą wiedzę na temat cyfrowej transformacji i związanych z nią wyzwań stojących przed działami HR.

Konferencja HRevolution odbędzie się w dniach 9-10 maja w Warszawie w The Heart – przestrzeni mieszczącej się na 38. piętrze budynku Warsaw Spire. Jest przeznaczona przede wszystkim dla pracowników działów HR, HR Business Partnerów,  ale także innych osób, w tym członków zarządów zainteresowanych tematem transformacji cyfrowej.

Więcej informacji i możliwość rejestracji: http://hrevolution.pl

baner hrevolution2-03

Tagi : , , ,