HRevolution_zdjecie

Dodano 22 grudnia 2020 Do Aktualności, Wyróżnione

HRevolution 2021 Remote Edition

2020 zrewolucjonizował wiele obszarów HR praca zdalna stała się powszechna, cyfryzacja przyspieszyła, a liczne dotychczasowe przyzwyczajenia odeszły w niepamięć. Dzisiejsi liderzy stoją w obliczu ciągłych wyzwań cyfrowych i organizacyjnych spowodowanych pandemią.

Dołącz do HRevolution Remote Edition! Spotkajmy się 11 lutego 2021 roku bez wychodzenia z domu. W trakcie konferencji porozmawiamy o cyfrowych priorytetach w nowej rzeczywistości, która pod wpływem pandemii przeszła niewyobrażalną i bardzo szybką zmianę.

Digital jest teraz nie tylko codziennością, ale i nieuniknioną przyszłością, dlatego warto z dużą uwagą przyglądać się trendom i pojawiającym się innowacjom. Jeśli interesuje Cię, jak zmieniają się relacje, przywództwo, kultura cyfrowa i mentalność pracowników, a także to, jaki mają wpływ na naszą pracę zarezerwuj miejsce na konferencji już dziś.

Program przygotowujemy we współpracy z naszymi międzynarodowymi i polskimi ekspertami, naukowcami i praktykami w dziedzinie stosunków międzyludzkich i przyszłości pracy, aby jak najszerzej poruszyć nurtujące nas aktualne zagadnienia. Tegoroczni prelegenci pomogą naszym uczestnikom lepi ej zrozumieć proces digitalizacji HR. Opowiedzą też, jak cyfrowa transformacja zmienia sposób działania działów HR, jakie będą najważniejsze cyfrowe trendy, technologie i kompetencje oraz jak budować i zarządzać wysokowydajnymi zespołami w nowej, wirtualne j rzeczywistości.

Poznaj prelegentów nadchodzącej edycji HRevolution:

  • Josh Bersin znany na całym świecie branżowy analityk, edukator i lider HR, tak że w obszarach przywództwa i technologii HR. Ekspert doradza również firmom HR, jak skutecznie dopasować produkty i usługi do potrzeb nabywców korporacyjnych, a także bloguje i publikuje treści w mediach branżowych. Bersin mieszka w rejonie San Francisco, aby być blisko tętniącej życiem i innowacjami Doliny Krzemowej, obserwować rozwój technologii i jej wpływu na biznes oraz talenty.
  • Anna A. Tavis ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w branży HR pracowała m.in. dla takich firm jak Nokia, Motorola czy AIG. Jest badaczką, pisarką, mówczynią, globalną edukatorką i coachem skupiającym się na przyszłości pracy. Wykłada na New York University, doradza licznym firmom i startupom, a także zasiada w redakcji People Strategy Journal. Jak mówi o sobie, jej pasją jest rozwijanie innowacyjnego podejścia do talentów i organizacji oraz pomaganie w odkrywaniu wyższych celów gospodarki.
  • Dariusz Jemielniak specjalizuje się w wysokich technologiach i otwartej współpracy. Jest on kierownikiem katedry MINDS w Akademii Leona Koźmińskiego, wykładowca w Berkman Klein Center for Internet and Society na Harvardzie. W 2015 roku został członkiem Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia, a w 2017 roku Rady Doradczej OpenMaker. Jako przedsiębiorca rozwinął i sprzedał największy polski słownik internetowy ling.pl oraz jest współtwórcą Insta.Ling. Prof. Jemielniak bada społeczności otwartej współpracy, zjawisko zorganizowanego współdzielenia oraz ruchy antynaukowe. Prowadził projekty badawcze dotyczące pokrewnych zagadnień na Cornell University, Harvard University, Berkeley i MIT.

To jeszcze nie koniec listy kolejnych mówców ogłosimy już wkrótce. Stawiamy na wysoką jakość merytoryczną konferencji, dlatego nie usłyszysz tu prezentacji sprzedażowych, lokowania produktu i autopromocji.

Konferencja jest otwarta na wszystkich uczestników zainteresowanych przyszłością HR, szczegóły i bilety znajdziesz na: https://hrevolution.pl.

Kupując bilet na HRevolution Remote Edition otrzymasz:

  • transmisję na żyw o wszystkich rozm ó w, dyskusji i case studies,
  • tłumaczenie symultaniczne na język polski,
  • content corner,
  • platformę networkingową,
  • 30-dniowy dostęp do nagrań.

EmployerBranding.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Tagi : , , , ,