shutterstock_133888079_prev

Dodano 20 lipca 2016 Do Aktualności, Badania i raporty, Wyróżnione

HR w Europie – zapraszamy do udziału w badaniu

Jak wygląda HR w Europie? Zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowej ankiecie przeprowadzanej przez Fosway Group i HRN. Jest ona drugim etapem badania, którego rezultaty będziecie mogli poznać w trakcie jesiennej edycji HR Tech World Congress w Paryżu.

Pierwszym etapem była analiza opinii 500 specjalistów HR z całej Europy. Drugi krok to zebranie i opracowanie efektów badania perspektywy klientów – pracowników organizacji wykorzystujących technologie wspierające procesy HR-owe oraz dostawców tychże rozwiązań.

Dzięki badaniu organizatorzy chcą poznać realia HR w Europie w możliwie szerokim spektrum oraz przedstawić najsilniejsze trendy i najskuteczniejsze działania podejmowane przez firmy. Obecny etap uzupełni przygotowywany raport o ocenę poziomu satysfakcji klientów korzystających z dostępnych rozwiązań oraz o prognozy rozwoju zakresu świadczonych usług.

Dziś niemal wszyscy na co dzień korzystamy z nowych technologii ułatwiających i automatyzujących naszą pracę. Jeśli dotarły one również do waszych organizacji, kliknijcie w link do formularza.

Dzięki naszej współpracy z organizatorami HR Tech World Congress, będziecie mieli okazję poznać wyniki badania jako jedni z pierwszych i zdobyć bilety na paryską konferencję o 20% taniej. Wystarczy, że do końca sierpnia prześlecie na adres redakcji Wasze nazwiska oraz adresy mailowe.

Tagi : , , ,