ceeSSO18_HR_in_SSC_banner_300x250px_2017_10_19

Dodano 26 października 2017 Do Aktualności

HR in SSC Forum

Do grona panelistów na HR in SSC Forum, dołączają wybitni krajowi i międzynarodowi eksperci, m.in. Andrzej Borczyk HR Director, Grupa Żywiec S.A., Katarzyna Tomczyk, HR Director, Groupon HR SSC, Tina Sobocińska, VP HR & Communication, DHL. Zobacz pełną agendę na stronie wydarzenia: http://ceeoutsourcingawards.com/2018/HR-in-SSC-Forum.ht 

HR in SSC Forum to konferencja poświęcona zagadnieniom z obszaru HR, która poprzedza już VI edycję CEE Shared Services and Outsourcing Awards. Wydarzenie odbędzie się 31 stycznia w Hotelu Intercontinental w Warszawie (w całości w języku angielskim). Organizatorzy spodziewają się około 100 gości.

Sektor nowoczesnych usług biznesowych od wielu lat dynamicznie się rozwija. Obecnie w Polsce funkcjonuje ponad 750 centrów usług biznesowych, stały rozwój tego sektora powoduje pojawianie się nowych wyzwań, z myślą o których powstała idea tej konferencji.

HR in SSC Forum jest wydarzeniem, które pozwala osobom decyzyjnym w działach personalnych na realną wymianę doświadczeń podczas jednego z najbardziej merytorycznych spotkań praktyków tej branży. W spotkaniu uczestniczą nie tylko Dyrektorzy HR z Polski, ale także przedstawiciele z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, dzięki czemu wydarzenie nabiera międzynarodowego charakteru. Naszym celem jest poszerzanie wiedzy i integracja środowiska HR branży Centrów Usług Wspólnych w regionie CEE.

W programie konferencji znalazły się różnorodne propozycje. Oprócz szerokiego wachlarza tematów związanych z rekrutacją, automatyzacją procesów w centrach, budowaniem zaangażowania oraz prelekcji i case studies, nie zabraknie także prezentacji Salary Survey.

Mamy nadzieję, że program Konferencji HR in SSC Forum spotka się z Państwa zainteresowaniem, a zaprezentowane treści będą okazją do żywej dyskusji na temat dylematów i wyzwań z obszaru HR na rynku SSC.

Zapraszamy do rejestracji: http://ceeoutsourcingawards.com/2018/HR-in-SSC-Forum.html

Tagi : , , ,