1920

Dodano 7 marca 2018 Do Aktualności

HR FACTOR XII

Przed nami merytoryczna uczta – XII edycja HR FACTOR – formatu świetne znanego wszystkim świadomym HR-owcom. Spotykamy się już 16 marca. Gościć nas będzie krakowskie Office Inspiration Centre – nowoczesna przestrzeń spotkań, inspiracji i rozwoju stworzona przez Nowy Styl Group.

Po raz pierwszy w Krakowie, po raz pierwszy w formule Open Space Technology! To konferencja dla Was i dlatego tym razem chcemy zaprosić Was – HR-owców – to współtworzenia tego wydarzenia i jego agendy.
To będzie wyjątkowy dzień, podczas którego odpowiemy na najważniejsze pytania dotyczące polskiego rynku pracy. Tym razem położymy nacisk na wyzwania dotykające takich sektorów jak BPO/SSC. Korzystny klimat inwestycyjny, wysokie kwalifikacje polskich pracowników oraz rozwój nowoczesnych miejsc pracy – to sprzyjające warunki do dynamicznego rozwoju i ewolucji funkcji HR. Podczas HR Factor zastanowimy się, jak ważny w tej organizacyjnej machinie jest czynnik ludzki.

Spotkanie podzielone jest na 4 bloki tematyczne: #SMART RECRUITING, #SMART MANAGEMENT, #SMART WORKPLACE, #SMART INTEGRATION (Open Space Technology + After HR).

Podczas wydarzenia czekają na Was:
• OPEN SPACE TECHNOLOG – formułę, która pozwoli Wam współtworzyć tę konferencję
i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi uczestnikami i wypracowywać rozwiązania.
• INNOWACYJNA PRZESTRZEŃ – miejsce sprzyjające integracji i wymianie doświadczeń.
• BEST PRACTICE ONLY – dobre praktyki prezentowane przez liderów HR z dużych organizacji, m.in. Oknoplast, Nowy Styl Group, Hitachi.
• AFTER HR – pokonferencyjne spotkanie w mniej formalnej atmosferze. Czas na networking, rozmowy z partnerami konferencji i zwiedzenie przestrzeni Centrum Innowacji.

Więcej na: www.hrfactor.pl

Tagi : , , ,