Front-edge-1200x625

Dodano 29 marca 2018 Do Aktualności

FRONT EDGE Innovation & Leadership Summit

W dniach 16-17 kwietnia, w Krakowie, odbędzie się wydarzenie łączące perspektywę kultury innowacji i nowoczesnego przywództwa.

Innowacyjność oraz przywództwo to największe wyzwania współczesnych organizacji biznesowych. Kultura innowacji wpływa bezpośrednio na efektywność biznesową, czyli zasadniczy cel funkcjonowania organizacji. Budowanie kultury innowacji nie jest możliwe bez nowoczesnego przywództwa opartego na budowaniu silnych, twórczych, autonomicznych i samoorganizujących się zespołów.

W czasie konferencji, praktykami z organizacji, które świadomie wdrażają i rozwijają kulturę innowacji, podzielą się wiedzą na temat innowacji i przywództwa, dobrymi praktykami oraz swoimi sukcesami i porażkami. Podczas wydarzenia odbędzie się również prezentacja wyników Ogólnopolskiego Badania Innowacyjności, przygotowanego przez Freenovation.org.

Prelegentami konferencji będą m.in.:

  • Keynote Speech: Jurgen Appelo (autor „Management 3.0”)
  • Power Speech: Piotr Prokopowicz, PhD (Freenovation.org)
  • Expert Speech: Paweł Brodziński (Lunar Logic)

Pierwszego dnia konferencji będą miały miejsce wystąpienia i panele ekspertów, a drugiego – warsztaty zorganizowane wokół czterech ścieżek tematycznych: Innovations, Talent Development, Project Management, Leadership.

Więcej informacji o konferencji: http://frontedge.eu/.

Tagi : , , ,