employye-retention-partner-blilboard-278x278px

Dodano 21 października 2019 Do Aktualności

Focus: Employee Retention już 20-21 listopada!

Już 20-21 listopada odbędzie się forum Focus: Employee Retention. Podczas Kongresu wykreujemy przestrzeń do dyskusji, networkingu i pracy warsztatowej nad kluczowymi wyzwaniami w formule „we care to share”.

Zapytaliśmy prezesów i szefów działów komercyjnych oraz HR z dużych firm  o ich największe wyzwanie. Wyniki są jednoznaczne: konieczność zaangażowania i zatrzymania pracownika w firmie, a w razie jego odejścia, efektywne zrekrutowanie  zastępstwa. Nikt nie ma złudzeń: lepiej nie będzie! Rewolucja 4.0, zmienne otoczenie makroekonomiczne przyniosły inny paradygmat zapewniania ciągłości operacyjnej biznesu i trzeba mu sprostać. Właśnie dlatego tworzymy cross-branżowy dialog i przełamujemy silosy w firmach, by dzięki zacieśnieniu współpracy zarządów, działów komercyjnych i HR, wspólnie wypracować – w gronie m. in. praktyków reprezentujących: NEUCA, AVON, MBANK, DR IRENA ERIS, VEOLIA, SIEMENS, ORIFLAME, PAYBACK, AMREST, NATIONALE NEDERLANDEN, KRAMP, WIRTUALNA POLSKA, BUDIMEX ASTOR, CCC, NESTLE, ORANGE, ENEL-MED, OKNOPLAST, L’OREAL – odpowiedzi na to jak zatrzymać pracownika w firmie.

Zapraszamy do udziału w Forum organizowanym przez brave.: Focus: Employee Retention 20-21 listopada w Renaissance Warsaw Airport Hotel.

więcej informacji: www.employee-forum.pl