54435091_2151079681646805_4024973058929328128_o

Dodano 25 marca 2019 Do Aktualności, Wyróżnione

EVA najlepszym startupem podczas UNLEASH w Londynie

Konkurs dla startupów jest nieodłącznym elementem każdej z konferencji UNLEASH. Nie inaczej było w Londynie, gdzie do rywalizacji o główną nagrodę stanęło pięciu dostawców usług z obszaru HR Tech.

Po jednorazowym eksperymencie, kiedy to jesienią 2018 r. w Amsterdamie wielki finał konkursu startupów został poprzedzony tematycznymi półfinałami, w Londynie organizatorzy UNLEASH wrócili do dawnej formuły. Do konkursu ponownie zakwalifikowano pięć podmiotów, które od razu rywalizowały o główną nagrodę.

Uczestnikami finału konkursu dla startupów w Londynie zostali:

Każdy ze startupów miał 5 minut na zaprezentowanie swojego rozwiązania, po czym następowała seria pytań od 9-osobowego jury w skład którego wchodził m.in. CEO MobieTrain – startupu, który wygrał konkurs podczas jesiennego UNLEASH w Amsterdamie. Nowością było za to utajnienie wyników głosowania. Jury uznało, że główną nagrodę przyzna EVA.ai, na kolejnych miejscach znalazły się Click IQ oraz devskiller. Nagrodą dla najlepszego startupu była wygrana pieniężna w wysokości 18000 funtów do wykorzystania na działania promocyjne podczas kolejnych wydarzeń UNLEASH.

Londyńska edycja UNLEASH była drugą z rzędu podczas której zarówno w konkursie, jak i w „startupowej wiosce” mieliśmy wiele polskich akcentów. W Amsterdamie w konkursie startupów Polskę reprezentowało Remote-How (startup propagujący pracę zdalną, https://www.remote-how.com/), a w strefie wystawienniczej można było spotkać Emplocity i HCM Deck. Natomiast w Londynie w konkursie Polskę reprezentował devskiller, a w części expo znalazły się HCM Deck i Talent Alpha (naszą rozmowę z Przemkiem Berendtem z tego start-upu opublikujemy już wkrótce).

Interesujesz się HR Tech? Nie może Cię zabraknąć na kolejnych edycjach UNLEASH, które odbędą się jeszcze w tym roku:

Więcej informacji nt. kolejnych wydarzeń można znaleźć na stronie konferencji: https://www.unleashgroup.io/. EmployerBranding.pl jest patronem medialnym UNLEASH.

Tagi : , , , , , , , , , , ,