EBS2020_A

Dodano 11 Sierpień 2020 Do Aktualności

Employer branding a relacje – zapowiedź EB Summit 2020

Firmy, które dbają o relacje zarówno z pracownikami, jak i z otoczeniem, są lepiej postrzegane przez kandydatów. Dbając o te relacje, będziemy pozyskiwać kandydatów, którzy będą lepiej dopasowani do kultury organizacyjnej firmy, a nasi pracownicy będą z nami na dłużej i staną się ambasadorami naszej marki pracodawcy. O relacjach w organizacji porozmawiamy podczas IX edycji konferencji EB Summit, która odbędzie się już 10 września 2020.

W realiach pandemii, która będzie nam towarzyszyć pewnie jeszcze przez długi czas, trudniej jest utrzymać dobre relacje z pracownikami i kandydatami. W końcu nic tak nie buduje relacji w firmie, jak spotkania przy ekspresie do kawy…. Jedno jest jednak pewne – dobre relacje są i będą ważne, jak nigdy dotąd, a w nowych realiach pracy hybrydowej trzeba o nie wyjątkowo dbać. Dlatego zapraszamy na konferencję EB Summit 2020, której tematem przewodnim jest Employer branding a relacje.

W tym roku konferencja będzie się odbywała w dwóch: kameralnego spotkania stacjonarnego w Warszawie (tylko 50 osób) oraz online na żywo dla wszystkich, którzy nie mogą lub nie jeszcze nie chcą brać udziału w większych zgromadzeniach na żywo.

Z kodem EB_PL_15 otrzymujesz 15% rabatu!

Kilka powodów, dla których warto wziąć udział w Konferencji:

  • Prelegenci – eksperci i praktycy z różnych branż, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Na konferencji wystąpią: Zuzanna Skalska (360Inspiration), Claudia Tattanelli (Universum), Grażyna Piotrowska-Oliwa (Virgin Mobile), Alicja Zarzycka (Volvo), Aleksandra Kręgielska-Rolla (Lidl), Anna Macnar (HRM Institute), Mikhail Lagutin (Indeed), Arnaud Saintemarie (Guidewire Software), Filip Kowalczyk i Marcin Kwiecień (ABB Business), Piotr Bucki (Bucki.pro), który również wcieli się w rolę prowadzącego.
  • Gala konkursu Employer Branding Excellence Awards 2020 – czyli unikalna okazja do zobaczenia najlepszych projektów EB w Polsce.
  • Możliwość wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.
  • Najnowsze trendy EB z Polski (premierowe wyniki raportu EB w Polsce 2020) i ze świata.
  • Warsztaty – również w formule stacjonarnej (11.09) lub online na żywo (18.09).

Zapraszamy do udziału w konferencji i warsztatach!

Informacje i rejestracja: www.employerbrandingsummit.pl.

EmployerBranding.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Tagi : , , ,