EBS_2021_1200__1

Dodano 24 Sierpień 2021 Do Aktualności, Badania i raporty, Wyróżnione

EB Summit 2021 – dwa dni pełne wiedzy i dobrych praktyk

Jak zmieniają się potrzeby współczesnych pracowników? W jaki sposób employer branding może pomóc w rozwoju organizacji? Jak EB i kultura organizacyjna wpływają na siebie nawzajem? Jak budować wiarygodność marki pracodawcy w sieci i zaangażowanie wokół marki? Jak tworzyć treści, które będą budowały zaangażowanie odbiorców? Odpowiedzi na te i inne pytania usłyszycie od prelegentów konferencji EB Summit 2021, która odbędzie się 9 i 10 września w Warszawie.

Jubileuszowa edycja konferencji będzie trwała dwa dni. Tematem wiodącym pierwszego dnia jest Employer branding a biznes. W tym dniu odbędzie się również Gala konkursu Employer Branding Excellence Awards 2021, w czasie której poznamy najlepsze projekty employerbrandingowe w Polsce oraz będzie miała miejsce premiera raportu Employer Branding w Polsce 2021. Drugi dzień konferencji będzie poświęcony tematowi Digital EB Advocacy.

EB Summit to okazja do poznania dobrych praktyk firm z Polski i ze świata, m.in. firm: LEGO, GEBERIT, EY, Volkswagen Poznań, Biedronka, Philip Morris International, BLUM Group. To również możliwość poznania najnowszych trendów i wyników badań z Polski i ze świata, narzędzi przydatnych w codziennej pracy oraz porad ekspertów, którzy na temat budowania marki pracodawcy wiedzą naprawdę dużo.

Nieodłączną częścią konferencji są warsztaty. W tym roku będzie można wziąć udział stacjonarnie w dwóch warsztatach: Strategia EB oraz Komunikacja marki pracodawcy (oba 13.09). Osoby, które zdecydują się na udział online mają do wyboru dwa pakiety: pakiet 1) Strategia Employee Advocacy od podstaw oraz Budowanie zaangażowanej społeczności wokół marki; pakiet 2) Tworzenie atrakcyjnych treści na LinkedIn oraz Employer branding bez budżetu (wszystkie odbędą się 14.09).

Dla naszych czytelników mamy kod rabatowy (-10%): SCV2JR3E_EBPL

Szczegółowe informacje i rejestracja: www.employerbrandingsummit.pl

***

Informacje praktyczne:

Organizator: HRM Institute

Data konferencji: 9/10.09.2021

Data warsztatów: 13.09.2021 oraz 14.09.2021

Miejsce: Warszawa (stacjonarnie) oraz online na żywo

Partnerzy Strategiczni: Indeed, Geneplanet

Partner Merytoryczny: Socjomania

Patroni Medialni: Employerbranding.pl, Goldenline, HR Link, Brief, MBE Group, Dotway, Dream Employer,

Strona konferencji: www.employerbrandingsummit.pl

Tagi : , , , , , ,