DaftCode Hack Room

Dodano 13 czerwca 2016 Do Aktualności, Wyróżnione

DaftCode promuje rekrutację w Hack Roomie

DaftCode, firma technologiczna, zaprojektowała specjalny pokój zagadek i łamigłówek. Będą je mogli rozwiązać gracze z informatycznym talentem. Skąd pomysł na taką akcję marketingową? Wszystko po to, żeby promować rekrutację do firmy.

Hack Room,  bo tak nazwano pokój, powstał na warszawskim Mokotowie i jest przeznaczony dla studentów i absolwentów wydziałów informatycznych, a także wszystkich tych, którzy pasjonują się programowaniem. W zabawie chodzi o to, by powstrzymać ataki groźnego cyberprzestępcy. Wejściówki i zniżki do Hack Roomu można wygrać rozwiązując logiczne i matematyczne zagadki na stronie projektu.

– Branża tech, w której działamy to bardzo dynamiczny obszar. Nasze projekty, często wymagają kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów. Chcieliśmy pokazać to potencjalnym pracownikom. Dlatego organizujemy akcję, która wychodzi poza utarte schematy, zmusza do myślenia i daje dużo frajdy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do dobrej zabawy w mieście w czasie wakacji – mówi Jędrzej Szcześniak, COO w DaftCode.

Na najlepszych uczestników, czyli tych, którzy wykażą się największymi zdolnościami i ukończą misję w pokoju przed upływem wyznaczonego czasu, czeka dodatkowa nagroda. Zostaną oni zaproszeni do współpracy i automatycznie zakwalifikowani do II etapu rekrutacji do DaftCode.

Partnerem akcji jest warszawski pokój zagadek Enigma Room. Patronat medialny nad nią objęły Nowy Marketing oraz Radio Kampus.

Źródło: materiały prasowe DaftCode

Tagi : , , , , , , ,