300x250 1

Dodano 7 lutego 2020 Do Aktualności

Czas na (cyfrową) transformację HR!

O tym, że wraz z ciągle zmieniającym się otoczeniem biznesowym musi również zmieniać się HR, wie już chyba każdy. Ale czy poza świadomością i rozmowami cokolwiek się w tym kierunku dzieje? Z reguły nie. Czego brakuje? Czasami wiedzy, czasami motywacji, a czasami zwykłej inspiracji od tych, którzy mają to już za sobą (i wiedzą jak to robić).

Bez względu na to, jaki jest Twój powód, wszystkiego, czego może Ci teraz brakować, dostarczy Ci udział w zbliżającej się edycji UNLEASH, która odbędzie się w dniach 24-25 marca w Londynie. UNLEASH to nie jest zwykła konferencja HR. To globalna platforma spotkań specjalistów oraz dostawców produktów i usług HR. Formuła wydarzenia pozwala przedstawicielom najwyższej kadry zarządzającej i działom HR zrozumieć zmiany zachodzące wokół zasobów ludzkich, śledzić bieżące trendy, a także znaleźć rozwiązania najbardziej palących problemów.

Dlaczego warto uczestniczyć w UNLEASH w Londynie?

  • Inspirujący prelegenci (m.in. Josh Bersin, Erin Meyer, Stephen Fry),
  • Kilkanaście ścieżek tematycznych (m.in. technologie jutra, dane i insighty w HR, strategia HR),
  • Rozbudowana część wystawiennicza (ponad 150 dostawców – zarówno znanych graczy, jak i startupów z branży HR Tech).

Do zobaczenia w Londynie!

EmployerBranding.pl jest patronem medialnym UNLEASH. Jeśli interesuje Cię przyszłość pracy i chcesz być na bieżąco z nowościami z obszaru HR Tech, nie może Cię zabraknąć na najbliższej (i kolejnych) edycjach UNLEASH, które odbędą się w:

  • Las Vegas – 12-13 maja 2020,
  • Paryżu – 20-21 października 2020.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.unleashgroup.io.

 

 

Tagi : , ,