IMG_20181209_160843.583

Dodano 10 grudnia 2018 Do Aktualności

Carrotspot najlepszy podczas wydarzenia nt. HR Tech w Warszawie

7 grudnia w warszawskim The Heart odbyło się wydarzenie poświęcone technologiom i przyszłości pracy (HR Tech & Future Workplace). Elementem spotkania były prezentacje startupów oferujących rozwiązania dla branży HR.

Na 38. piętrze warszawskiego biurowca Spire, w siedzibie The Heart, spotkała się ponad setka przedstawicieli korporacji, aby dyskutować nt. zmian w branży HR i poznać usługi  produkty oferowane przez wyselekcjonowane wcześniej startupy. Chęć prezentacji zgłosiło blisko 70 młodych firm, z których jury wybrało dziesiątkę, która miała okazję przedstawić swoje rozwiązania.

Możliwość prezentacji dostały nie tylko polskie, ale również zagraniczne startupy. Poza pięcioma rozwiązaniami z Polski, można było zobaczyć prezentacje dwóch startupów z Czech, i po jednym z Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Swoje rozwiązania prezentowały:

Ask Henry https://www.askhenry.pl/

Behavera https://www.behavera.com/

Carrotspot

Competence Game https://competencegame.com/

E-jobin https://www.e-jobin.com/

HCM Deck https://hcmdeck.com/

Reward Vision https://reward.vision/

Sherlock Waste https://landings.sherlockwaste.com/

Status Today https://www.statustoday.com/

Team EQ https://teameq.net/

Każdy ze startupów miał siedem minut na prezentację swojego rozwiązania, po czym następowała sesja pytań od jury, w składzie którego znalazły się m.in. Maja Chabińska-Rossakowska, ING Bank Śląski, Ewa Zmysłowska, Play, Iwona Wencel, WP Holding czy Agata Kaczmarska, Dentsu Aegis. W opinii jury, zwycięzcą zostały polski startupy – Carrotspot (platforma motywacyjno-lojalnościowa dla pracowników oparta o technologię blockchain) i Sherlock Waste. Pierwszy z nich otrzymał główną nagrodę, a drugi – specjalne wyróżnienie.

W trakcie obrad jury Maciej Noga, współzałożyciel Grupy Pracuj, zaprezentował subiektywny przegląd trendów i chwilowych mód w branży HR i HR Tech. Do trendów zaliczył on m.in. skupienie na employee experience, elastyczne podejście do pracy i pracowników, automatyzację procesów, nowe podejście do nauki i rozwoju pracowników czy rozwiązania pozwalające integrować dotychczas wykorzystywane rozwiązania HR. Jako chwilowe mody i zauroczenia w branży HR wymienił: technologię blockchain, grywalizację, holokrację i przewidywanie przyszłości na podstawie big data.

The Heart to miejsce, w którym spotykają się korporacje i startupy, szukając możliwości współpracy i tworzenia wartości dodanej dla swoich biznesów. W The Heart regularnie odbywają się więc prezentacje startupów oferujących rozwiązania w różnych obszarach biznesu.

Tagi : , , , , , , , , , , , ,