92920159588

Dodano 21 października 2015 Do Aktualności, Badania i raporty, Wyróżnione

Budują zaangażowanie pracowników

Październik obfituje w ciekawe wydarzenia. Jedno z nich odbyło się wczoraj czyli dwudziestego października. Mieliśmy okazję być gośćmi dziesiątej Gali Najlepszych Pracodawców i jednocześnie dwudziestolecia firmy Aon Hewitt w Polsce.

Wczoraj w warszawskim Hotelu Regent poznaliśmy laureatów Badania Najlepsi Pracodawcy. Nagrody te przyznawane są już od dziesięciu lat. W tym roku wyjątkowo zmieniono formułę  konkursu. Nie powstaje już ranking. Zamiast niego, poznaliśmy listę firm, które pracownicy docenili najbardziej w czasie badania prowadzonego przez firmę Aon Hewitt. Laureatów podzielone na trzy kategorie: małe i średnie przedsiębiorstwa; duże firmy, zatrudniające do tysiąca pracowników i bardzo duże przedsiębiorstwa, w których na co dzień działa powyżej tysiąca ludzi.

Jeszcze przed ogłoszeniem listy laureatów dziesiątej edycji badania, wręczono wyróżnienia dla firm, które z sukcesami budują zaangażowanie swoich pracowników. Otrzymali je: mBank, Grupa NEUCA, Grupa Pracuj, Pramerica Życie TUiR i Grupa PZU.

Zwycięzcami w kategorii małe i średnie przedsiębiorstwa zostały: Blue Media, ANG  Spółdzielnia Doradców Kredytowych, LeasePlan Fleet Management Polska i RST.

Nagrody w kategorii dużych firm otrzymały: Grupa Pracuj, Nutricia Polska, Liberty Ubezpieczenia, Marriott Warsaw.

W ostatniej kategorii, bardzo dużych firm, zwyciężyli: Intel Technology Poland, Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System, Grupa Lux Med.

Tagi : , , , , , , ,

Dodaj komentarz