300-x-250

Dodano 21 Wrzesień 2017 Do Aktualności

BENEFITS FESTIVAL – II edycja

BENEFITS FESTIVAL to już drugie spotkanie liderów rynku produktów i usług benefitowych z osobami odpowiedzialnymi za politykę świadczeń pozapłacowych w firmach.

Rynek pracy w Polsce coraz bardziej kieruje się w stronę pracownika. Firmy muszą bardzo intensywnie zabiegać o nowe kadry i kreować nowatorskie sposoby zatrzymania talentów. Jednym z elementów, które wykorzystuje się w walce o pracowników są benefity. Czy jednak każde świadczenie pozapłacowe spełnia dobrze swoją rolę? Co może być atrakcyjnym czynnikiem motywującym, a co jest normą charakteryzującą dobre środowisko pracy? Jak dobrze wydać pieniądze na okazjonalne świadczenia pozapłacowe związane ze Świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem? Odpowiedzi na powyższe i inne pytania dotyczące świadczeń pozapłacowych będziemy szukać podczas jesiennej edycji BENEFITS FESTIVAL już 5 października 2017 r. w Warszawie.

Wydarzenie zgromadzi z jednej strony firmy oferujące różnego typu produkty i usługi benefitowe, a z drugiej – decydentów z firm, którzy odpowiadają za budowanie polityki benefitowej dla pracowników.

BENEFITS FESTIVAL to spotkanie o charakterze targowo – konferencyjnym, złożone z kilku elementów:
• BENEFITS EXPO – kilkadziesiąt firm oferujących produkty i usługi benefitowe
• BENEFITS FORUM – rozmowy o budowaniu polityki benefitowej, dobrych praktykach i kwestiach formalno – prawnych, wystąpienia autorytetów z dziedziny wynagradzania, motywowania, wykorzystywania benefitów
• BENEFITS AD CHANNEL – wystąpienia eksperckie i dobre praktyki, prezentacja produktów benefitowych Partnerów
• BOOK OF BENEFITS 2017 – wszystko o rynku benefitów w Polsce.
• BENEFITS CHRISTMAS TIME – specjalna strefa świątecznych benefitów

5 października 2017 – ‘Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy’ Warszawa
Organizator: Link Concept Sp. z o.o.
Informacje: www.benefitsfestival.pl

Tagi : , ,