entrepreneur-593358_1920

Dodano 16 października 2017 Do Aktualności

Bank BGŻ BNP Paribas szuka HR-owych startupów

Bank BGŻ BNP Paribas szuka młodych firm, które mogą dostarczyć firmie rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. 

Tak jak wcześniej w przypadku startupów z sektora agro, Bank BGŻ BNP Paribas poszukuje startupów, które mogą pochwalić się pierwszymi wdrożeniami w obszarze HR.

– Szczególnie interesują nas rozwiązania wspierające rozwój kariery (narzędzia do budowania ścieżek kariery czy aplikowania do pracy, ale również takie, które mogą być wykorzystane w programach rozwojowych) oraz zarządzanie zmianą (narzędzia do badań m.in. jakości współpracy i satysfakcji klienta wewnętrznego) – mówi  Mariola Kalisz, dyrektor zarządzający Pionu Zarządzania Rozwojem, Karierą i Zmianą w Banku BGŻ BNP Paribas.

Wybrane firmy zostaną zaproszone na spotkanie zaplanowane na 26 października w Warszawie. Te, które przedstawią najbardziej interesujące rozwiązania, mają szansę na nawiązanie współpracy z BGŻ BNP Paribas – najpierw w ramach pilotażu, podczas którego proponowane rozwiązania zostaną przetestowane w specjalnie przygotowanym do tego środowisku. Najlepsze mają szansę na wdrożenie.

– Jesteśmy ciekawi i otwarci na nowe rozwiązania. Uważnie  śledzimy najnowsze trendy rynkowe i rozwiązania stosowane w firmach zatrudniających tysiące pracowników, takie jak aplikacje do monitorowania czasu pracy dostępne na urządzeniach mobilnych, systemy skanowania i przechowywania dokumentów czy elektroniczne teczki personalne z systemem rozpoznawaniem tekstu w dokumencie – dodaje Anna Krupińska, dyrektor Departamentu Administracji Personalnej.

Eksperci z Banku chętnie przyjrzą się też nowościom z zakresu Compensation & Benefits, tj. narzędzi do monitoringu budżetów, platformy z interfejsem do systemów posiadających gotowe i skonfigurowane raporty zarządcze. Istotne dla Banku będą również narzędzia do generowania raportów i prezentacji trendów oraz wskaźników z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, narzędzia do budowania uzasadnienia biznesowego projektów.

– Chcemy być klientem prężnie rozwijających się młodych firm technologicznych. O relacje na linii bank – startupy zadba nasz zespół, który tworzą zarówno ludzie wywodzący się ze środowiska startupowego, jak i osoby doświadczone w tak dużych organizacjach jak Bank BGŻ BNP Paribas. Dzięki takiemu połączeniu sił mamy pewność, że obie strony dobrze się rozumieją i relacja nie przepadnie w gąszczu procedur – podkreśla Piotr Widacki, dyrektor zarządzający w Banku BGŻ BNP Paribas.

Startupy, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu, mogą się zgłosić, przesyłając prezentację proponowanego rozwiązania pod adres: startupy@bgzbnpparibas.pl w terminie do 20 października br.

Źródło: materiały prasowe

Tagi : , , ,