HR Tech World_Amsterdam_2017

Dodano 7 Wrzesień 2017 Do Aktualności, Wyróżnione

Arianna Huffington głównym prelegentem HR Tech World w Amsterdamie

Organizatorzy HR Tech World, międzynarodowej konferencji poświęconej przyszłości pracy, ogłosili, że główną prelegentką zbliżającej się edycji wydarzenia w Amsterdamie (24-25 października), będzie Arianna Huffington.

Arianna Huffington jest współtwórczynią i byłą redaktor naczelną Huffington Post oraz prezesem i założycielką Thrive Global. Od ponad 10 lat co roku znajduje się na liście 100 najważniejszych kobiet świata, przygotowywanej przez Forbesa. W Amsterdamie Arianna Huffington będzie mówić na temat znaczenia różnorodności, jej wpływu na przywództwo i kulturę organizacyjną, a także na rozwój i zyskowność firm.

Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że będziemy mogli gościć Ariannę Huffington podczas HR Tech w Amsterdamie. Różnorodność jest kluczowa, kiedy myślimy o innowacjach i przełomowych zmianach w miejscu pracy. Arianna podzieli się z nami doświadczeniem i wskaże, jak możemy się rozwijać, rozumiejąc relację pomiędzy różnorodnością, produktywnością i dobrostanem w organizacjach na miarę XXI wieku. Z pewnością będzie również ogromnym źródłem inspiracji dla wszystkich uczestników – mówi Marc Coleman, prezes i założyciel HR Tech World.

Podczas HR Tech World w Amsterdamie odbędzie się ponad 150 prezentacji. Prelegenci, wśród których znajdują się m.in. Josh Bersin (Bersin by Deloitte), Peter Hinssen (Nexxwork) czy Daniel Thorniley (DT Global Business Consulting), podzielą się wiedzą nt. wpływu, jaki nowe technologie będą miały na pracę i jej przyszłość, a także pokażą kierunki zarządzania zmianami wywoływanymi przez nowe technologie w miejscach pracy.

EmployerBranding.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Tagi : , , ,