ABSL diamonds-01

Dodano 10 grudnia 2015 Do Aktualności, Wyróżnione

ABSL Diamonds rozdane!

Dziś wieczorem po raz pierwszy w historii rozdano nagrody ABSL Diamonds. Aż trzy kategorie dotyczyły employer brandingu; były to kategorie: Business Leader in Employer Branding, Business Leader in Vibrant Workplace i Leader in Business to Academia Collaboration.Nagrody przypadły Capgemini (kategoria Employer Branding za projekt “Poczuj miętę do Capgemini“), State Street Bank (za komitety pracownicze, projekt Global Inclusion – kategoria Vibrant Workplace) oraz HP (w kategorii Academia Collaboration).

W plebiscycie nagrodzono także Geoban (dwie nagrody w kategoriach Business Excellence i Value Creation), Google Poland (za Customer Experience) i GSK (w kategorii CSR). Capgemini, podobnie jak Geobanm, okazało się podwójnym zwycięzcą (firma wygrała również w kategorii Business Innovation).

Listę nominowanych w poszczególnych kategoriach i krótkie informacje o projektach można znaleźć na stronie plebiscytu. W jury konkursu znaleźli się Wojciech Bogdan, Partner w McKinsey&Company, Karthik Hanumantha, Partner&Global Sourcing w Everest Group, Charles Sutherland, Executive Vice President w HfS Research i Agnieszka Milewczyk, General Manager, Hay Group Poland.

Tagi : , , , ,

Dodaj komentarz