RecFest_pic_crop

Dodano 23 maja 2019 Do Aktualności

6. edycja RecFest już 11 lipca w Londynie

3000 uczestników będzie się uczyć i inspirować podczas największego na świecie, niezależnego wydarzenia dedykowanego specjalistom ds. pozyskiwania talentów.

W ramach wydzielonych stref tematycznych, ponad 70 prelegentów z całego świata wystąpi na 5 scenach, stwarzając dobrą okazję do nauki i rozwoju. RecFest to:

  • Podnoszenie kwalifikacji: dzięki ponad 70 mówcom, którzy poruszą najważniejsze tematy i trendy rekrutacyjne, uczestnicy zyskają nowe umiejętności praktyczne, poznają ciekawe studia przypadków i będą mieli szansę na zmianę sposobu myślenia na temat obszaru, którym się zajmują.
  • Dawka motywacji: organizatorzy i prelegenci spróbują zainspirować i zmotywować uczestników do jeszcze szybszego i bardziej efektywnego działania.
  • Networking: RecFest to profesjonalizm w niezobowiązującej atmosferze – organizatorzy stworzą miejsce do poznawania nowych osób, budowania sieci kontaktów i poszerzania horyzontów nt. świata rekrutacji.

Jeśli chcesz wiedzieć, jaka będzie przyszłość i trendy w rekrutacji, RecFest to miejsce dla ciebie. Więcej informacji nt. konferencji i prelegentów można znaleźć na stronie: www.recfest.co.uk.

RecFest 2019

EmployerBranding.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Tagi : , , , , , ,