ceeSSO17_banner_720x200px_2016_12_07_static

Dodano 11 stycznia 2017 Do Aktualności

5th annual CEE Shared Services And Outsourcing Awards

Środkowa i Wschodnia Europa to miejsce światowej klasy dla inwestycji z sektora SSC i BPO.
Polska – jako najsilniejsza lokalizacja w regionie – oraz inne kraje, jak Węgry, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Rumunia, to ważne cele inwestycyjne.

Już 2 lutego globalne firmy z sektora SSC/BPO, komercyjne projekty i nowoczesne usługi dla biznesu zostaną wyróżnione nagrodami za ich wkład w rozwój sektora usług biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej w roku 2016. Niezależne jury z branży zbierze się już po raz piąty, aby przyznać wyróżnienia podczas CEE Shared Services and Outsourcing Awards.

Gala wręczenia nagród będzie poprzedzona dziennym forum. Jest to międzynarodowa konferencja sektora nowoczesnych usług dla biznesu, podczas której zostaną poruszone tematy SSC/BPO/ITO, nowe trendy, szanse i wyzwania w nadchodzących latach. Po pierwszej części konferencji będzie możliwość przejścia do różnych sal podzielonych tematycznie, a na koniec jak zawsze popularne “Site Visit”.
W tym roku po raz pierwszy odbędzie się Konferencja “HR in SSC’s Forum”, która jest poświęcona dyrektorom HR w SSC. Konferencja ta odbędzie się dzień Przed uroczystą Galą wręczenia nagród.

Gala i dzienne forum to okazja dla globalnych firm do wymiany doświadczeń, odkrycia i poznania możliwości, które oferuje region CEE, a także do spotkania z tymi, którzy na tym rynku działają i doświadczyli już jego potencjału. Pomimo że istnieje już ponad 400 ośrodków w regionie CEE, to mimo wszystko nasz region pozostaje i staje się coraz bardziej atrakcyjny dla potencjalnych inwestorów.

Organizatorzy przewidują, że w piątek edycji CEE Shared Services and Outsourcing Awards weźmie udział ok. 50 międzynarodowych firm zainteresowanych otwarciem lub rozszerzeniem swojej działalności w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Więcej informacji: http://ceeoutsourcingawards.com/

Tagi : ,